Mobile app
Не знаєте, як зацікавити дитину реальним заняттям, яке забезпечить ій гарне майбутнє? Ми Вам з цим допоможемо! На курсі "Mobile app" ми будемо навчати дітей граючись з ними, адже тільки зацікавлена дитина зможе показати відмінні результати!

Курс підійде для дітей від 12 років. Під час навчання діти зможуть розробляти як ігри, так і бізнес-програми. Тільки інтереси Вашої дитини будуть диктувати нам, в якому напрямку рухатись. Тільки професійні спеціалісти з ІТ-компанії забезпечать якісну освіту з сучасними технологіями. Завдяки цьому ми впевнені, що зможемо зацікавити Вашу дитину на отримання знань.

Курс розраховано на 2 місяці. Тривалість заняття - 1,5 год. Вартість складає 950 грн. за абонемент на місяць. У вартість абонементу входить 8 занять на місяць, по 2 - на тиждень: у вівторок та четвер о 18:30 год.

По закінченню курсу дитина матиме власну мобільну гру чи інший додаток.

Заняття відбуватимуться у вівторок та четвер о 18:30 год.

З деталями курсу можна ознайомитись на нашому сайті: http://www.roboclub.if.ua/course/mobile-app
Ім'я та прізвище дитини *
Your answer
Ім'я мами або батька *
Your answer
Дата народження дитини *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний номер телефону дитини *
Your answer
Контактний телефон одного з батьків *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Деталі, які нам потрібно знати про Вашу дитину (особливі потреби, наявність алергій, фобій, особливості сприйняття інформації, темперамент і т.ін.) *
Your answer
Як Ви про нас дізнались? *
Your answer
Чи надаєте ви згоду у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-УІ, на обробку своїх персональних даних та своєї дитини? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy