Sběr projektových záměrů
Vážená paní, vážený pane,
znovu nastává období přípravy nové Strategie komunitně vedeného místního rozvoje (SCLLD) tentokráte na období 2021-2027. Tato Strategie bude založena na záměrech sesbíraných přímo z území (od obcí, neziskových organizací, podnikatelů, příspěvkových organizací a dalších potenciálních žadatelů). Do Strategie bude nutné projednat požadavky z našeho území, aby plán přesně odpovídal jeho potřebám.

Tento dotazník se týká projektových záměrů, které byste chtěli v následujících letech realizovat. Prosíme o bližší specifikace Vámi připravovaných investičních i neinvestičních záměrů, které nám pomohou ve zjištění konkrétních potřeb území.

Realizace těchto záměrů v průběhu období 2021-2027 není podmínkou. Pokud však nebude projektový záměr uveden ve Strategickém dokumentu (tedy ve strategii MAS), nelze ho přes MAS realizovat z žádného dotačního titulu. Proto je dobré si dobře promyslet projektové záměry a uvést jich více.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Název žadatele: *
2. Typ organizace/žadatele: *
3. Obor činnosti žadatele:
Například zda se věnujete vzdělávání, sociálním službám, řemeslnému podnikání, poskytování účetních služeb, zemědělství apod.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy