ПОВИК ЗА СТИПЕНДИИ

Академија за графички дизајн.
Во организација на "Институт за дизајн и технологија" и "Џолев и Уметностите".

www.djolevandthearts.edu.mk
_____

Кандидатите кои ќе аплицираат ќе бидат повикани на кратко интервју со координаторите од академијата пред кои ќе имаат можност да ги претстават своите лични портфолија и дела.

име *
Your answer
презиме *
Your answer
година на раѓање *
град *
Your answer
маил *
Your answer
телефон за контакт *
Your answer
Кое време ви одговара да биде закажан вашиот термин за средба? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy