Онлайн реєстрація на навчання в ДП "Навчально-курсовий комбінат "КРИВБАСБУД"
Дана форма передбачає попередній запис на навчання в Дочірнє підприємство "Навчально-курсовий комбінат "Кривбасбуд" Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд".

З повним переліком професій можна ознайомитись на офіційному саті ДП "НКК "Кривбасбуд": http://krbud.ub.com.ua/?page_id=578.
Завантажити бланки на замовлення навчання можна на офіційному саті ДП "НКК "Кривбасбуд": http://krbud.ub.com.ua/?page_id=367.

Додаткову інформацію з питань навчання можна отримати за телефоном (056) 462-82-52 або написавши листа на електрону пошту: krivbasbudkrrog@ukr.net.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ Є НАЯВНІСТЬ ВІДПОВІДНОЇ ЗАЯВИ ВІД ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ АБО КЛОПОТАННЯ ВІД ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ПІДПИСАНИЙ ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ТА ЇХ ОПЛАТА. ДАНА ФОРМА ПЕРЕДБАЧАЄ ВИКЛЮЧНО ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС І НЕ Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА НАВЧАННЯ.
Прізвище Ім`я По-батькові або Повне найменування підприємства, організації, установи: *
Дата народження або державної реєстрації юридичної особи: *
Прізвище Ім`я По-батькові особи (осіб) та дата народження, що будуть проходити навчання (для юридичної особи): *
Місце розташування (адреса):
Контактний телефон: *
Навчання за направленням (назва професії або Правил): *
Я ознайомлений з умовами заповнення даної форми та надаю згоду ДП "НКК "Кривбасбуд" ДПАТ "БК "Укрбуд" на обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy