Реєстрація видавців на ярмарок другого міжнародного книжкового фестивалю Book Space 2019
Раді повідомити, що другому книжковому фестивалю Book Space - бути! Він відбудеться 21-23 червня 2019 року. Запрошуємо заповнювати заявку на стендову участь у книжковому ярмарку, що проходитиме в межах фестивалю.

Зверніть увагу, що в цьому році за участь у ярмарку передбачений організаційний внесок. Це дозволить нам частково компенсувати витрати на оренду та обслуговування виставкового простору, але найголовніше, стане гарантією, що всі зареєстровані видавці доїдуть до Дніпра, і нашим відвідувачам не доведеться стикатися з сумними проваллями порожніх стендів. Організаційний внесок складає: для стенду розміром 4 м² - 1400 грн, 8 м² - 2800 грн, 12 м² - 4200 грн. Якщо ви не плануєте представляти на ярмарку більше ніж 10 найменувань, ми можемо запропонувати вам місце на колективному стенді малих видавців, організаційний внесок за яке становить 350 грн.

Якщо ви хочете запропонувати до нашої програми подію, лінк на форму заявки вміщений у відповідному розділі. Дедлайн реєстрації на стендову участь - 19 квітня 2019 року. Дедлайн заповнення заявок на події - 26 квітня 2019 року.

Email address *
Назва Учасника згідно з реєстраціними документами *
Your answer
Назва Учасника для фризу *
Your answer
Адреса юридична *
Your answer
Адреса фактична
Your answer
Адреса поштова
Your answer
Телефон *
Your answer
Web site
Your answer
Бажана площа стенду *
В якій тематичній зоні ярмарку розташувати ваш стенд? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service