Lihula kohvikutepäev 2020 registreerimisvorm
Lihula kohvikutepäev tähistab tänavu minijuubelit - juba viis aastat saavad juulikuu viimasel laupäeval Lihulas ja selle lähiümbruses kokku mõnusad maitsed ja head inimesed. Tähistamaks seda toredat algatust kannab tänavune Lihula kohvikutepäev alapealkirja "Juubel igas kohvikus". Proovime kõik koos teha nii, et külalised saavad tõelise sünnipäevapeo naudingu igas ühepäevakohvikus.

REGISTREERIMISTINGIMUSED

- Kohvikutepäevale on oodatud registreeruma eeskätt kodu- ja külakohvikud, mis tähendab, et ettevõtted seekord ametlikus kohvikuteprogrammis ei osale.

- Kohvikute registreerumine lõppeb 17 osaleja täitumisel, kuid mitte hiljem kui 1. märtsil.

- Nagu juba eelmisel aastal kokku lepitud, siis ühepäevakohvikutes ei pakuta toitu ühekordsetelt nõudelt! Lääneranna vald on tuntud oma kauni ja puhta looduse poolest ning loobudes suurüritustel ühekordsete toidunõude kasutamisest, vähendame sellega prügi tekkekogust, mis on koormav meie keskkonnale.

- Tuletame meelde, et ühepäevakohviku nimi peab väljendama selle sisu, samuti tasub pidada meeles tänavust alapealkirja "Juubel igas kohvikus".

- Registreerunud kohvikute esimene koosolek toimub märtsis (saadetakse eraldi kutse). Siis pannakse paika käesoleva aasta ürituse visioon, arutatakse läbi eelmisel aastal külastajatelt saadud tagasiside ja muud korralduslikult olulised küsimused.
Email address *
Kohviku asukoht *
Kohviku nimi *
Kuidas Sinu kohvikus tähistatakse eelseisvat juubelit? *
Kohviku lahtiolekuaeg *
Kohviku meelelahutusprogramm
Kohviku lühitutvustus (2-3 lauset voldiku tarbeks) *
Kohviku tutvustus (pikem Facebooki postituse tarbeks) *
Kohvikupidaja nimi ja kontaktandmed (telefon, e-mail) *
Kinnita, et oled lugenud registreerimistingimused ning täidad neid *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy