DZIAŁAMY RAZEM NA MAZOWSZU!               Діймо разом на Мазовії !                                          

Projekt wsparcia polsko-ukraińskiego dialogu na Mazowszu

Проект підтримки польсько-українського діалогу на Мазовії.

Zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji Ukraiński Dom i Federacji Mazowia !

Rekrutacja trwa do 15 maja 2023.

Zapraszamy organizacje pozarządowe i instytucje publiczne z terenu województwa mazowieckiego (spoza Warszawy) chętne do działania z osobami z Ukrainy i wzmocnienia swojej instytucji poprzez wspieranie ukraińskiej społeczności. 

Od 14 miesięcy nasze lokalne społeczności są inne. Dziś obok nas, żyją nie tylko migranci i migrantki obecni wcześniej, ale i uchodźczynie i uchodźcy wojenni z Ukrainy. Po pierwszych miesiącach organizacji życia na nowo, przyszedł czas na podjęcie kolejnych kroków – świadomego i systemowego włączania naszych nowych sąsiadów w życie nasze i naszych instytucji. Aby robić to lepiej zapraszamy instytucje publiczne i organizacje pozarządowe do udziału we wspólnym projekcie realizowanym do końca 2023 roku.

W ramach projektu podmioty biorące udział w projekcie otrzymają różnorodne formy wsparcia merytorycznego i organizacyjnego w rozwijaniu działań na rzecz i we współpracy z nowymi mieszkańcami swoich miejscowości. Podmioty zostaną objęte opieką ekspertów i mentorów z Ukraińskiego Domu w Warszawie i Federacji Mazowia.

Jeśli ważny jest dla Was los nowoprzybyłych sąsiadów z Ukrainy, chcecie zacząć działać, ale nie wiecie, w jaki sposób lub nie macie już pomysłów, jak angażować osoby z Ukrainy - zgłoście się do projektu! Pierwsza wizyta studyjna już 23 maja!

Wspólnie wymyślimy kreatywne pomysły i rozwiązania!

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Formularz zgłoszeniowy prosimy wypełnić w imieniu instytucji zgłaszanej do udziału w projekcie. 


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym jest Fundacja Nasz Wybór (ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa) prowadząca Ukraiński Dom w Warszawie.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia możliwości uczestnictwa w projekcie "Działamy razem na Mazowszu", a także w celu utrzymywania kontaktu i w celu archiwizacyjnym.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody (uczestnictwo w wydarzeniu) oraz w prawnie uzasadnionym interesie Fundacji, którym jest obowiązek dokumentowania realizacji działań statutowych, informowanie o prowadzonych działaniach oraz odwoływanie się do ofiarności publicznej. Twoje dane osobowe będą udostępniane organom kontrolnym państwa i organom kontrolnym grantodawcy. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją.
Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom. Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Wycofanie zgody nie będzie rzutowało na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem. Przysługuje Ci skarga do właściwego organu nadzorczego.  
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w formularzu rejestracyjnym przez Fundację Nasz Wybór/Ukraiński Dom (ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa) w celu uczestnictwa w projekcie "Działamy razem na Mazowszu" *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: Imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez Fundację Nasz Wybór/Ukraiński Dom (ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa) w celu otrzymywania informacji o działalności Fundacji, w tym informacji o organizowanych przez Fundację wydarzeniach.
*
Zgłaszam do udziału *
Nazwa instytucji *
Adres, strona internetowa instytucji *
Miejscowość  *
Gmina *
Nazwa powiat (trzeba wpisac) *
Imię i nazwisko osoby zgłaszanej do udziału w projekcie (osoba nr. 1) *
Telefon kontaktowy do osoby nr.1 *
Kontakt mailowy osoby nr. 1 *
Imię i nazwisko osoby zgłaszanej do udziału w projekcie (osoba nr. 2)
*
Jeśli na etapie zgłoszenia nie są Państwo pewni kim będzie druga osoba - prosimy opisać o kim potencjalnie Państwo myślą (funkcja, rola w instytucji, w projekcie)
Dlaczego chcą Państwo wziąć udział w projekcie - co jest w nim dla Państwa ważne? *
Czy w Państwa instytucji lub okolicy są osoby z Ukrainy, które potencjalnie mogłyby pełnić rolę animatora/animatorki działań ukraińskich i Czy ta osoba mogłaby wziąć udział w projekcie? *
Required
Czy po 24.02.2022 Państwa instytucja podejmowała jakieś działania na rzecz  uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Nasz wybór. Report Abuse