Ankieta na temat programu URBACT
Działający od 2002 r. program URBACT jest jedną z inicjatyw Europejskiej Współpracy Terytorialnej umożliwiającą miastom w całej Europie łączenie się w sieci, uczenie się od siebie nawzajem, budowanie i rozwijanie umiejętności w prowadzeniu zintegrowanych polityk miejskich.

W pierwszym półroczu 2016 r. URBACT powołał Krajowe Punkty URBACT, zajmujące się informowaniem o programie i organizujące działania dla miast w językach narodowych. Niniejsza ankieta ma na celu udzielenie pomocy Krajowemu Punktowi URBACT w Polsce, aby lepiej zrozumieć sposób pracy urzędników i wybranych przedstawicieli samorządów oraz poznać ich opinie związane z szeroko rozumianą problematyką rozwoju obszarów miejskich.

Wyniki ankiety zostaną wykorzystane do poprawy i wzmocnienia przyszłych działań z zakresu komunikowania i sieciowania miast organizowanych przez Krajowy Punkt URBACT w Polsce.

Czy pracuje Pan(i) w samorządowej administracji lokalnej? Prosimy o poświęcenie maksymalnie 7 minut na wypełnienie ankiety, dzięki której Krajowy Punkt URBACT w Polsce będzie mógł lepiej pomóc w Państwa pracy w najbliższych kilku latach.
Respondenci ankiety nie są zobowiązani do ujawnienia swojej tożsamości.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms