LTVK karjeros savaitė - Jaunimo workshop'ai 2017 Vilnius
Kviečiame moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks 2017 m. gruodžio 11-12 d. Lietuvos verslo kolegijoje, Vilniuje. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių specialistais ir susipažinti iš arčiau su įvairių profesionalų darbu bei sudalyvauti Jaunimo workshop‘uose atliekant praktinius užsiėmimus įvairiose srityse.
Norint dalyvauti renginių cikle reikia registruotis čia: www.ltvk.lt/lt/naujienos/registracija-vilnius
Moksleivi, šiandien tu stovi karjeros pasirinkimo kryžkelėje. Suprantame, kad sprendimas nelengvas, o kartu ir nulemiantis gyvenimo kelią.
Turbūt nelengva įsivaizduoti, kokias užduotis turi atlikti skirtingų specialybių atstovai ir kokiu keliu eiti norint tapti tokiu specialistu, todėl Lietuvos verslo kolegija (LTVK) kviečia 11-12 klasių gimnazistus bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleivius dalyvauti LTVK karjeros savaitėje – Jaunimo workshop‘uose, kurie vyks 2017 m. gruodžio 11-12 d. Moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose:
Gruodžio 11 d., 11 val. "Turizmo ir verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas"
Gruodžio 12 d., 11 val. "Teisės ir teisėsaugos institucijų specialistas"
Renginiai vyks Lietuvos verslo kolegijoje, adresu Ateities g. 20, Vilnius
Renginiai nemokami!
Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją. 1 susitikimas +0,3 balo!
Mokytojams bus išduodami pažymėjimai.
Lietuvos verslo kolegijos Rinkodaros ir plėtros skyriaus informacija.
Gruodžio 11 d., 11 val. "Turizmo ir verslo specialistas, Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas"
Gruodžio 12 d., 11 val. "Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas"
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Mokykla
Your answer
Klasė
Your answer
Specialybė
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.