Zapisy na warsztaty "Akceptacja siebie"
Całość jest realizowana przez Stowarzyszenie Lambda Warszawa, a współfinansowana przez m.st. Warszawa w ramach projektu „Profesjonalne wsparcie dla osób homoseksualnych i biseksualnych- DDA/DDD w Warszawie”.
18.02.2017
Akceptacja siebie wpływa znacząco na jakość naszego życia, nasze samopoczucie oraz relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy na warsztat na którym poznasz mechanizm mechanizm powstawania niskiej samooceny i na którym będziesz mógł na siebie spojrzeć z innej, akceptującej strony. Będzie to warsztatowa szansa na zyskanie w sobie przestrzeni bazowej akceptacji siebie, miejsca pomocnego do dalszej - wewnętrznej i zewnętrznej - walki o siebie.
Zapraszamy do udziału!
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
E-mail *
Your answer
Niezbędne potrzeby umożliwiające wzięcie udziału w zajęciach
np. utrudnienia ruchowe, wzrokowe, słuchowe
Your answer
W przypadku podania adresu e-mail:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ankiecie na potrzeby działalności Stowarzyszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działalności Stowarzyszenia Lambda Warszawa na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
co potwierdzam klikając klawisz "Prześlij"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms