Vplyv lockdownu a dištančného vzdelávania na duševné zdravie detí a adolescentov
Informácie o dotazníku a informovaný súhlas
Aké sú ciele tohto prieskumu?
Vážení študenti, prijmite prosím naše pozvanie zúčastniť sa prieskumu, ktorý pomôže porozumieť dopadu pandémie a dištančného vzdelávania na duševné zdravie Vás - detí a adolescentov na Slovensku.
Kto sa môže prieskumu zúčastniť?
Tento dotazník má tri verzie. Jedna je zameraná na Vašich rodičov. Ďalšie dve sú venované Vám na základe vekových kategórii = 8 až 12 rokov a 13 až 20 rokov.
Nakoľko deti vo veku 8 až 17 rokov sú neplnoleté, prosíme o potvrdenie súhlasu o Vašej účasti od Vášho zákonného zástupcu (rodiča) v spodnej časti tejto stránky.
Ako dlho prieskum trvá?
Dotazník zaberie približne 10-15 minút. Prosím, pokúste sa odpovedať na všetky otázky. Prosím, snažte sa nevynechať žiadnu otázku ani sekciu a odpovedajte čo najúprimnejšie.
Ako budeme ja a moje osobné údaje chránení?
Žiadna Vami poskytnutá informácia nebude spojená s Vami ako s osobou. Ak máte k prieskumu akékoľvek otázky, kontaktujte nás na kdp.vyskum@gmail.com

Súhlasom s účasťou na tomto prieskume neporušujete žiadne zákonné práva. Všetky Vami poskytnuté informácie na tomto prieskume budú zhromažďované a ukladané v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (GDPR, 18/2018 Z.z. ). Súhlasom s účasťou na tomto prieskume dávate súhlas Klinike detskej psychiatrie Národného ústavu detských chorôb na spracovanie osobných údajov, ktoré nemožno spojiť s Vašou osobou, ktoré poskytujete pre účel súvisiaci s touto štúdiou, a ktoré nebudú použité na iné účely ani poskytnuté tretej strane.
Ak máš menej ako 18 rokov, zavolaj prosím k sebe rodiča, ktorý ako tvoj zákonný zástupca vyjadrí súhlas s tvojou účasťou na tomto prieskume (VYPLNÍ RODIČ): *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy