Dabas aizsardzības pārvalde izsludina konkursu īpaši aizsargājamo jūras teritoriju nosaukumiem
LIFE REEF jeb "Jūras aizsargājamo biotopu izpēte un nepieciešamā aizsardzības stāvokļa noteikšana Latvijas ekskluzīvajā ekonomiskajā zonā" projektu īsteno Dabas aizsardzības pārvalde kā vadošais partneris sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu “BIOR” un Latvijas Hidroekoloģijas institūtu. Tā kopējais budžets ir 4 miljoni EUR, no tiem 60% sedz ES vides un klimata pasākumu programma LIFE, bet 40 % - Latvijas Vides aizsardzības fonds un projekta partneri.
LIFE REEF projekta laikā Baltijas jūras akvatorijā plānots kartēt un izpētīt Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamos jūras biotopus Smilts sēkļi jūrā un Akmeņu sēkļi jūrā  4116 kvadrātkilometru platībā.
Plašāka informācija par projektu pieejama LIFE REEF projekta mājaslapā reef.daba.gov.lv .

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1.Teritorija *
2.Teritorija *
3.Teritorija *
Jūsu e-pasta adrese *
Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām (GDPR) informējam, ka, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, Dabas aizsardzības pārvalde apstrādā Jūsu personas datus, lai gūtu apliecinājumu un analizētu sabiedrības iesaisti projekta aktivitātēs un nodrošinātu turpmāku saziņu par izmaiņām projekta ieviešanas gaitā un nosūtītu informatīvos materiālus.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy