WOW Konser Serious Sunar: WOW Istanbul Kolektif // WOW Concert Serious presents: WOW Istanbul Kolektif
Dünya Kadınları Festivali İstanbul, ikinci yılını Türkiye ve Birleşik Krallık’tan yedi olağanüstü müzisyenin müzikal iş birliği ile kutluyor.

‘WOW İstanbul Kolektif’, iki genç ve dinamik besteci ve icracı tarafından bir araya getirildi; Londra’dan harika saksafoncu Camilla George ve İstanbul’dan yetenekli şarkıcı-söz yazarı Deniz Taşar, birlikte çalışarak kadınlardan oluşan bu güçlü topluluğu oluşturdu. Elif Cemal (İstanbul) ve Pelin Opçin (Londra) tarafından koordine edilen WOW İstanbul Kolektif’te yer alan müzisyenler Flo Moore, Meriç Dönük, Romarna Campbell, Sarah Tandy ve Yasemin Özler.

Orijinal eserler ve tanıdık ezgilerden Afrika-Karayip ritimlerine ve Türk folk şarkılarına kadar iki coğrafya ve ötesinden özenle seçilmiş parçaların yeni düzenlemelerini ve zengin bir repertuvarı seslendirecek, yetenekli müzisyenlerden oluşan bu eşsiz topluluk karşısında büyülenmeye hazır olun.
//
Women of the World Festival Istanbul celebrates its second year with the artistic collaboration of seven fantastic musicians from Turkey and the UK.

The ‘WOW Istanbul Kolektif’ is assembled by two young dynamic composers and performers; the wonderful sax player Camilla George from London and the talented singer-songwriter Deniz Taşar from Istanbul have joined forces to create this powerful all female ensemble. Coordinated by programmers Elif Cemal (Istanbul) and Pelin Opcin (London), WOW Istanbul Kolektif features Flo Moore, Meriç Dönük, Romarna Campbell, Sarah Tandy and Yasemin Özler.

Get ready to be mesmerised by this unique ensemble of amazingly talented musicians, performing a rich repertoire and new arrangements of musical pieces handpicked from both geographies and beyond, from original works and familiar tunes to African-Caribbean rhythms and Turkish folk songs.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız // Name *
Soyadınız // Surname *
E-posta adresiniz // E-mail *
Telefon numaranız // Mobile phone number *
Gizlilik Bildirimi
WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmesinin yapılması amacıyla toplanacak bilgilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. Bilgilerinizin nasıl toplanıp, kullanılacağını belirlemekten British Council sorumludur.

Belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizi işlemenin yasal dayanağı, vermiş olduğunuz rıza beyanıdır. Katılımcılar verilen rıza beyanını herhangi bir zamanda geri çekme hakkına sahiptir.

Kişisel verilerinizin bu koşullarda toplanmasını kabul etmeniz, verilerinizin aşağıdaki kişi/kurum ve/veya kuruluşlarla paylaşılması hakkını vermiş olmanız anlamına gelir.

WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmelerin yapılabilmesi amacı ile, British Council'in yetkilendirdiği kişiler aracılığı ile toplanan veriler British Council'ın anlaşmalı olduğu değerlendirici ile paylaşılacaktır. Verilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. British Council Türkiye Gizlilik Politikası hakkında detaylı bilgi için: www.britishcouncil.org.tr/privacy-terms 

Burada belirtilen amaçlar dışında kişisel verileriniz, açık izniniz olmadan British Council dışında paylaşılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen gerekli amaçlara ulaşmak amacıyla, Microsoft platformu kullanılacak ve bu veriler Microsoft sunucularında barındırılacaktır. Kişisel bilgileriniz daha sonra güvenli bir şekilde British Council'ın Türkiye ofislerindeki ortak sürücülere aktarılacak ve saklanacaktır.

Verileriniz proje bitiminden sonra (20 Mart 2022) yedi yıl boyunca saklanacaktır. Bu süre mali kayıtlar için 10 yıl, geri bildirim/değerlendirme anketleri için 4 yıl ve proje değerlendirme raporları için 10 yıldır.
Veri Koruma Beyanı
British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgili bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

2018 Veri Koruma Yasası/GDPR kapsamındaki haklarınızdan herhangi birini kullanmak için lütfen IGDisclosures@britishcouncil.org adresinden bizimle iletişime geçin.

Haklarınız, şikayet prosedürleri ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.britishcouncil.org/privacy adresindeki web sitemizin Gizlilik bölümüne bakabilir veya yerel British Council ofisi ile customer.services@britishcouncil.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy