Strategia Rozwoju Gminy Maków
Rozpoczynamy pracę nad przygotowaniem strategii dla naszej gminy na kolejne lata. Zapraszamy Państwa do udziału w jej tworzeniu. Chcielibyśmy wiedzieć jakie są Państwa problemy, pomysły. To niezwykle ważne, aby stworzyć strategię użyteczną i czytelną dla wszystkich.

Prosimy o odpowiedzi na pytania. Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych. Nie musicie Państwo wypełniać wszystkich pól.

Ankieta stanowi wstęp do tworzenia dokumentu. Będziecie Państwo informowani o każdym etapie tworzenia strategii.
Jakie są największe problemy naszej gminy?
Prosimy o informacje o specyficznych problemach do rozwiązania w Państwa miejscowości i gminie
Prosimy o opis specyficznych problemów w Państwa miejscowości lub/i gminie. Chodzi zarówno o braki w systemie drogowym jak i edukację, kulturę i inne elementy życia lokalnego. Prosimy również o wskazanie drobnych problemów w Waszym otoczeniu (np. brak rowu, kałuże). Postaramy się zwrócić uwagę na te problemy. Prosimy o wskazanie lokalizacji występowania problemu.
Proszę o wybranie maksymalnie 6 priorytetów, które mają lub mogłyby mieć największy wpływ na rozwój Gminy w latach 2021-2027
Jaki typ dostępu do Internetu Państwo posiadacie?
Prosimy o propozycję projektów do realizacji przez gminę w kolejnych 7 latach
np. budowa boiska w miejscowości ......, remont parkingu w ...., budowa sieci kanalizacyjnej, pomoc w instalacji odnawialnych źródeł energii, remont szkoły, budowa ścieżki rowerowej itp.
Z jakich źródeł chciałaby Pani/chciałby Pan otrzymywać informacje o działaniach władz Gminy i wydarzeniach lokalnych?
Jeśli macie Państwo jakikolwiek pytania/pomysły możecie porozmawiać z ekspertem tworzącym strategię.
Prosimy o pozostawienie swojego adresu e-mail. Zaproszeni zostaną Państwo na konsultacje on-line (lub tradycyjne o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli). Dysponentem danych adresowych będzie Gmina Maków. Jeśli zdecydujecie się Państwo na pozostawienie danych, użyte będą one tylko na potrzeby procedury tworzenia Strategii.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy