ATVIRŲ DURŲ DIENOS
Family Lab Academy - visuminio ugdymosi akademija šeimai, birželio 1-6 dienomis kviečia į atvirų durų dienos užsiėmimus Klaipėdoje susipažinti, drauge kurti ir tyrinėti.

FAMILY LAB ACADEMY kviečia Jus susipažinti su:
- KŪRYBINIAIS UŽSIĖMIMAIS, kurie skirti tyrinėti, ieškoti, atrasti ir pažinti. Šiuose užsiėmimuose tėvai ir vaikai kartu spontaniškai kurs, improvizuos, ugdytojai padės vaikams išreikšti jausmus, emocijas, turimą patirtį ir įspūdžius judesiu, žodžiu, balso intonacija, spalva, linija, forma. Tyrinėsime vietoje sukurtus kūrinius, įvairiomis meno raiškos priemonėmis išlaisvinsime kūrybiškumą ir patirsime kūrybos džiaugsmą drauge, stiprinsime prasmingą tarpusavio ryšį.
- ŠOKIAIS SU KŪDIKIAIS nešioklėse ,,Joimove Babies", kurie naudingi ne tik emociniam ir protiniam kūdikio vystymuisi, tai taip pat labai naudinga veikla ir vaikelį šokdinančiam žmogui. Šie šokiai yra puikus būdas ne tik kurti ypatingą artumo ir pasitikėjimo pripildytą ryšį su savo vaikeliu, bet ir užtikrinti geros nuotaikos bei energijos šaltinį. O šokant grupėje, visa tai veikia dar efektyviau.
- ŠOKIAIS SU MAŽYLIAIS ,,Joimove Kids", kurių metu gilinamas vaiko šokio pažinimas, lavinama koordinacija, pusiausvyra, lankstumas, smulkioji motorika. Šokiai su mažyliais - tai ne tik pramoga, bet ir vienas efektyviausių būdų stiprinti ir kurti tarpusavio ryšį su savimi ir su savo vaiku, kokybiškai bei žaismingai praleisti laiką kartu.
- VAIKŲ ERGOTERAPIJA, kurios metu orientuojamasi į vaiko gebėjimą funkcionuoti kasdienėje veikloje, tapti nepriklausomam ir suprasti aplinką. Užsiėmimo metu vaikai mokosi įgyti reikalingus įgūdžius kasdienėje veikloje, lavina savo pažinimo funkcijas (atmintį, dėmesio koncentraciją, loginį mąstymą), smulkiosios motorikos gebėjimus, savarankiškumo bei taisyklingo piešimo, rašymo priemonės laikymo ir kontrolės įgūdžius. Ergoterapeutė konsultuoja tėvus sensorinės integracijos, normalios ir sutrikusios vaiko raidos klausimais.
- MUZIKINIAIS UŽSIĖMIMAIS, kurių metu vaikai mokosi žaidimo forma, skatinant teigiamas emocijas bei atsižvelgiant į jų prigimtinį smalsumą. Grodami, dainuodami, judėdami pagal muziką vaikai patiria džiaugsmą, jaučiasi tarsi žaisdami – taip formuojasi giluminis muzikos pajautimas, muzikalumo pagrindai, skatinamas psichofizinis tobulėjimas.
- SLOW & STRONG užsiėmimais moterims, kuriuose dominuoja lėtų treniruočių miksas bei siekiama įsiklausyti į savo kūną. Treniruotės metu atliekama kasdienė mankšta, kalanetikos puslavimai, jogos elementai, pilateso ir jėgos pratimų deriniai sujungti į keletą choreografinių derinių, stengiantis išsaugoti lėtųjų treniruočių grožį. Ši sporto rūšis naudinga tuo, kad treniruojami ir sunkiai pasiekiami giluminiai raumenys. Treniruotėse pakanka savo kūno svorio ir jėgos, bet gali būti naudojamos lazdos, kamuoliai, svareliai bei gumos. Tinka įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.
- TĖČIŲ KLUBAS ,,Tėtukai" (informacija tikslinama).

Registruokitės pasirinkdami Jūsų amžiaus grupę, nes užsiėmimai vyksta konkrečiai to amžiaus grupei:
- Grupė iki 1 metukų;
- 1-2 metų amžiaus grupė;
- 2-4 metų amžiaus grupė;
- Užsiėmimai moterims;
- Tėčių klubas ,,Tėtukai".

Atvirų durų dienos vyks 2020 m. birželio 1-6 dienomis.
Užsiėmimo trukmė - 30-45 min.
Adresas: Birutės g. 22A/Kuosų g. 144, Klaipėda

Jei kils klausimų, drąsiai rašykite el. paštu klaipeda@familyacademy.lt arba skambinkite tel. +37066431082

Iki malonių susitikimų!
Email address *
Jūsų vardas, pavardė *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Vaiko vardas *
Your answer
Vaiko amžius *
Your answer
Grupė iki 1 metukų
1 - 2 metų amžiaus grupė
2-4 metų amžiaus grupė
4-6 metų grupė
Užsiėmimai moterims
Tėčių klubas ,,Tėtukai"
Jei dienos ar laikai netinkami, parašykite žemiau, ateityje pasistengsime atsižvelgti į Jūsų pageidavimus.
Your answer
Aš sutinku, kad aš ir mano vaikas būtų fotografuojami ir/ ar filmuojami užsiėmimų metu. Aš suprantu, kad nuotraukos ir filmuota medžiaga galės būti panaudota spaudoje bei reklaminiais tikslais. *
Kaip sužinojote apie renginį?
Ar sutinkate gauti mūsų naujienas bei informaciją?* *
Nenurodytas pavadinimas
*Pažymėdami varnelę sutinkate, kad Jūsų aukščiau pateiktus asmens duomenis pasirinkta institucija tvarkytų tiesioginės rinkodaros tikslais: Family Lab Academy, vadovaujama Zitos Starkuvienės, veikiančios pagal ind. v. nr. 921450, Radvilėnų pl. 1B, Kaunas.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy