Реєстрація на лекцію "Соня і Робер Делоне: любов барвиста"
Вони обидвоє надихалися вулицями: вона — одеськими набережними, він — Єлисейськими полями. Вона в дитинстві закохалася в народну вишивку, він — у Ейфелеву вежу. Вона всотала в себе єврейську екстравагантність, любила танго та яскраві кольори. Він захоплювався наукою, співав оди геометричним формам та асоціював себе з Дон Кіхотом. Разом вони створили мистецький напрям, одну дитину і апартаменти в різних куточках світу.

22 лютого о 14:00 в ПеремогаSpace на лекції «Соня і Робер Делоне: любов барвиста» ми розповімо, як дитячі покази мод із ковдрами можуть зробити вас дизайнером, зрозуміємо, чи шлях до коханого чоловіка лежить через шлюб з гомосексуалом (або німцем) та дізнаємося, як виховувати сина так, щоб той став пропагандистом. Соня Делоне дала чоловікові колір, Робер поділився із дружиною формою. Вони не сварилися, не зраджували і не розводили бурхливих мистецьких скандалів. Делоне жили заради творчости й любови. А ми про цю любов розкажемо — симультанну, освітлену та барвисту.

Не бентежтеся стосовно одягу! Беріть приклад з Соні: підв‘яжіть яскраву ковдру паском, додайте клаптики інших тканин, підфарбуйте очі блакитним. Тепер ви маєте симультанний вигляд й ідеально вписуєтеся в інтер‘єр ПеремогаSpace. Можете зробити авангардні світлини в просторі після лекції, або стати їхнім резидентом та надихатися на абстрактні творіння, коли забажаєте.

Вхід за внеском 30 грн і реєстрацією.

До пустування!
Ваше ім'я та прізвище *
Адреса електронної пошти *
Номер телефону *
Скільки людей буде з вами?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy