Загальна міська електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода


З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації щодо реєстрації дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській комунальній власності, проводиться реєстрація через мережу Інтернет самостійно на сайті Вишгородської міської ради vyshgorod-rada.gov.ua, або уповноваженою особою виконавчого комітету Вишгородської міської ради у відділі з гуманітарних питань.
Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Вишгорода через мережу Інтернет не поширюється на дошкільні навчальні заклади, які перебувають у відомчій чи приватній власності.


НАГАДУЄМО!
Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку:
- діти військовослужбовців та діти військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження служби;
- діти військовослужбовців Служби безпеки України;
- діти осіб, віднесених до І категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- діти, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Першочергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку:
- діти прокурорів та слідчих прокуратури.

Прийом дітей ясельного віку (від 2 років до 3 років) у дошкільний заклад проводиться у вересні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження, довідки з місця роботи обох батьків.
Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром на сайті Вишгородської міської ради.
УВАГА! Реєстрація проводиться для дітей, що народилися після 01 вересня 2014 р.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, БУДЬ ЛАСКА, ВИКОНАЙТЕ НАСТУПНІ ДІЇ:
1. Просимо Вас дуже уважно віднестися до вибору дошкільного навчального закладу для Вашої дитини та територіальної приналежності дошкільного навчального закладу (дивіться Додаток 2 до рішення виконавчого комітету № 276 від 18.12.2014 р.).
2. Правильно заповнюйте форму заяви.
3. Повторна реєстрація неможлива.
4. Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 5 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати уповноваженій особі документи, які підтверджують відомості, вказані в заявці. У противному разі Ваша заявка буде анульована.
5. Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.