Форма реєстрації для участі у стипендіальній програмі від USAID та WNISEF

Найбільша в Україні освітня платформа Prometheus запускає доступні IT-курси в партнерстві з лідерами IT-індустрії — компаніями GlobalLogic, Ciklum та SoftServe. Найкращі випускники зможуть пройти співбесіди та продовжити співпрацю з компаніями. 700 охочих отримають можливість приєднатися до освітніх програм безкоштовно завдяки стипендіям. Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та WNISEF.

На безкоштовне навчання можуть претендувати: - українські жінки, що постраждали від війни;  - українці та українки, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022; - українці та українки, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022; - військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Якщо ви постраждали від війни, але не входите до вищеперелічених категорій, також можете подати заявку: зарахування відбудеться за умови наявності вільних місць.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно заповнити анкету, що складається з двох блоків: 
1 - Загальна інформація, 2 - Мотивація та вибір програми навчання.  Важливо: обов'язковою умовою для розгляду вашої заявки у стипендіальній програмі є проходження безкоштовного тижня на курсі який ви плануєте обрати для навчання.

Ви можете обрати лише одну з програм з переліку:         
                                                                             
Розробка вебдодатків на Ruby від SoftServe

Курс допоможе опанувати програмування на базі однієї з найперспективніших для старту технологій в IT-індустрії. За 12 тижнів навчання слухачі отримають ґрунтовні знання і практичні навички, які допоможуть побудувати кар’єру Ruby Software розробника.

QA Manual від GlobalLogic

Курс надає ґрунтовні знання і практичні навички, достатні для отримання роботи фахівця з тестування вебпродуктів. Він ідеально підійде для швидкого старту в IT. Manual QA спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями, тож для отримання першої роботи від початку навчання знадобиться лише 12 тижнів.

Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum

Курс за 13 тижнів навчить front-end розробці крок за кроком,  від верстки до створення вебдодатків,  для впевненого старту карʼєри в IT. Під час навчання студентам виконуватимуть практичні завдання, а також курсовий проєкт, який можна додати до портфоліо.

Реєстрація триває до 4 листопада включно.

Претенденти, які отримають стипендію, будуть повідомлені про це листом на електронну адресу, вказану при реєстрації, до 9 листопада включно
 
Успіхів!
Електронна адреса
*
Вкажіть ваш контактний номер телефону 
*
Вкажіть своє прізвище, ім'я, по батькові
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО Прометеус. Report Abuse