Karty Specjalne 2018/2019
Wielokrotnie prosiliście, by kiedyś wydać "te śmieszne karty specjalne", które czasami wrzucamy na FB jako humorystyczny komentarz do aktualnych wydarzeń.
Postanowiliśmy coś z tym zrobić: pomysł jest taki, by wydać to jako gadżet do gry - nie jako oficjalny dodatek (który może grać na turniejach), ale jako "Karty Specjalne", które można dowolnie dorzucić do talii w ramach casualowej/imprezowej gry.

Docelowo chcemy ruszyć z kampanią crowdfundingową na wspieram.to za około miesiąc (październik 2019), by zweryfikować, czy druk takich kart jest ekonomicznie opłacalny (przynajmniej paręset osób musi wyrazić chęć zakupu - w innym przypadku karty będą wydane tylko w wersji do samodzielnego druku). Stąd ta krótka ankieta, by nam w tym pomóc. Już zaprosiliśmy artystów, by przygotować na tę okazję parę ilustracji (tym razem 3 różnych, by z okazji Kart Specjalnych wprowadzić więcej różnorodności).

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zapraszamy do krótkiej ankiety
Krótko: jesteś zainteresowany/a posiadaniem fizycznej wersji Kart Specjalnych 2018/2019 gry "IT Startup"? *
Jesteś zainteresowany/a dodatkowym zestawem blanków (puste karty akcji/pracowników/wiedzy, na których możesz dopisać swoje reguły)? *
Planujemy tym razem dorzucić ofertę dla firm: własna karta, którą pomożemy zaprojektować (mechanicznie i graficznie) - taki gadżet, który można dorzucić do gry w pracy, albo rozdawać na targach jako fajny bajer rozpoznawalnej gry branżowej. Czy chciałbyś/chciałabyś, by firma w której pracujesz miała własną kartę gry osadzonej w branży IT? *
(Opcjonalnie) Skąd dowiedziałeś/aś się o grze "IT Startup - Gra Karciana"?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy