12.augusts - Starptautiskā Jaunatnes diena
PIETEIKŠANĀS LĪDZ 1.AUGUSTAM!!!!

Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome" aicina PAŠVALDĪBAS, jaunatnes ORGANIZĀCIJAS un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas, uz sadarbību Starptautiskās Jaunatnes dienas - 12.augusts - svinību organizēšanā! Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības notiks 12.augustā, plkst.15.00-22.30, Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2016 - Jelgavā, Loka maģistrāle 29 (6.vidusskolas teritorija).

Pasākuma mērķis ir veicināt sadarbību starp jauniešiem visā Latvijā un pievērst plašākas sabiedrības uzmanību jauniešiem aktuāliem jautājumiem, kā arī iepazīstināt ar daudzveidīgo pašvaldību un organizāciju piedāvājumu darbā ar jauniešiem.

Pasākuma programma (detalizēta programma tiks izsūtīta pēc papildus saskaņošanas ar iesaistītajiem organizatoriem):

12:00-14.30 Iekārtošanās

14.30-20.00 Pašvaldību un organizāciju aktivitātes (sporta laukuma teritorija) - informatīvās, izglītojošās, sportiskās un radošās aktivitātes par dažādām tēmām. Nepieciešamie materiāli un nojumes, kas nepieciešams Jūsu izvēlēto aktivitāšu vadīšanai, jānodrošina Jums pašiem. Organizatori nodrošina galdus un krēslus, dzeramo ūdeni, tualetes, elektrību (par pagarinātājiem jāparūpējas pašiem), atkritumu maisus, teritorijas apsardzi, pirmo neatliekamo palīdzību nepieciešamības gadījumā, izklaides programmu dienas garumā, pasākuma publicitāti, foto un video reportāžas.

15.00 - 20.00 Latvijas jauniešu talanti (skatuve) - aicinām pieteikt daudzveidīgus talantus! Gadījumā, ja pieteikumi priekšnesumiem pārsniegs pieejamo kopējo laiku aktivitātēm uz skatuves, tiks veikta priekšnesumu atlase ievērojot vecuma, dzimuma, ģeogrāfisko un jomu daudzveidību. Rezultāti tiks paziņoti līdz 3.augustam. Parādiet savu pašvaldību jaunos talantus visai Latvijai!

15.00-20.00 Orientēšanās "Atklāj savu Jelgavu" (5 cilvēku komandas, pieteikšanās uz vietas, trases garums - līdz 1,5 stundai).

20.30 Atraktīvāko pasākuma dalībnieku, jauno talantu, pieteikto aktivitāšu, orientēšanās un BASTA turnīrs - Jelgavas pilsētas ielu futbola turnīrs (norisināsies paralēli pasākuma norises vietā) - apbalvošana (apbalvošanai ir iespēja pieteikt arī savu aktivitāšu uzvarētājus, pārsteiguma balvu laimētājus. Balvas nodrošiniet Jūs paši).

21.00 Mūzikas grupas koncerts (tiek saskaņots ar izpildītājiem)
Noslēgumā - mūzika no DJ un gaisīgi pārsteigumi.

Pieteikšanās pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē līdz 1.augustam.

Papildus informācija: ljp@ljp.lv, 29209607.

Pasākumu organizē "Latvijas Jaunatnes padome", sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Jelgavas pilsētas domi.
Pašvaldības / Organizācijas PILNS nosaukums *
Your answer
Pašvaldības / Organizācijas mājas lapas adrese vai FB lapa (tiks norādīta publiski) *
Your answer
Pašvaldības (Jauniešu centrs, Kultūras centrs vai tmldz) / Organizācijas galvenā darbības joma (norādiet ne vairāk kā 3 darbības virzienus) *
Your answer
Kontaktpersonas vārds, uzvārds *
Your answer
Kontaktpersonas tālruņa numurs *
Your answer
Kontaktpersonas e-pasta adrese *
Your answer
Īss Jūsu piedāvātās aktivitātes apraksts (aktivitātes apraksts, ilgums. Var aprakstīt vairākas piedāvātās aktivitātes (lūgums aktivitātes numurēt)) *
Your answer
Aktivitātes/aktivitāšu īstenošanai nepieciešamais laukums (norādiet metros, piemēram, 1x1m, 3x4m) *
Your answer
Cik cilvēki no Jūsu pašvaldības / organizācijas nodrošinās aktivitātes norisi? (norādiet konkrētu skaitu) *
Your answer
Jūs piesakaties (pieteicējs var pieteikties uz vairākām aktivitātēm): *
Required
Vai piekrītat, ka informācija par Jūsu pašvaldību / organizāciju tiek izvietota publiski? *
Papildus informācija (jebkura informācija, kas, Jūsuprāt, pasākuma organizatoriem varētu būt būtiska un noderīga pasākuma organizēšanā) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LJP. Report Abuse