ZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ
Email *
Uprzejmie informujemy, iż Fundacja Benefis z siedzibą w Wolinie jest głównym organizatorem Międzynarodowych Festiwali Twórczości "Karawana Kultury". Swój udział w festiwalach zgłaszają zespoły z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Estonii, Łotwy, Kazachstanu, Grecji, Francji, Niemiec, Malty, Indonezji, Afryki Południowej, Polski i innych Państw i Republik autonomicznych.
www.benefis.org.pl (zobacz kategorię Blog na naszej stronie - publikacje o każdej edycji)
www.facebook.com/fundacja.benefis
Powtórz adres e-mail *
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Benefis drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji o festiwalach w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.) , oraz wyrażam zgodę na dodanie mojego adresu do systemu mailchimp dla otrzymania informacji o międzynarodowych festiwalach "Karawana Kultury". Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo zrezygnować z otrzymywania informacji, a także, że podanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres mailowy) jest dobrowolne. *
Na podany adres e-mail będą wysyłane zaproszenia, pisma informacyjne, harmonogramy oraz informacja o planowanych festiwalach "Karawany Kultury"
* Będziesz na bieżąco ze wszystkimi ważnymi tematami związanymi z festiwalami.
* Będziesz otrzymywał informacje o planowanych festiwalach.
* W każdym momencie będziesz mógł zrezygnować z powiadomień.
Prosimy o podanie Imienia i Nazwiska *
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!
W razie jakichkolwiek pytań prośba pisać na adres fundacja.benefis@gmail.com
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy