Pieteikšanās uz bezmaksas ieeju Dr. Andreja Mūrnieka lekcijai "Vēsture un cilvēks. G.F.Hēgelis, A.Šopenhauers un S.Kirkegors." 4. novembrī
Jaunajā publisko lekciju ciklā ir iespējams noklausīties Dr. Andreja Mūrnieka autorlekcijas par patiesības meklējumiem cilvēces vēsturē. Rudenī paredzētais cikla turpinājums sāksies ar lekciju par patiesības meklētājiem viduslaikos. Lekcija notiks trešdien, 4. novembrī plkst. 18.30 RKTMC “Mazā Ģilde”;
temats: "Vēsture un cilvēks. G.F.Hēgelis, A.Šopenhauers un S.Kirkegors."


Cikls "PATIESĪBAS MEKLĒTĀJI": par patiesības meklētāju aicināts kļūt ir katrs. Lai saprastu, kas notiek mūsdienu daudzveidīgajā, ar informāciju pārsātinātajā un apjukušajā sabiedrībā. Bet ierosme un atskaites punkts paša meklējumiem var izrādīties pagātnes domātāju pieredze.
Ikviens, kuru interesē vēlreiz pārskatīt cilvēces garīgo meklējumu apcirkņus, laipni aicināts piedalīties! Pēc katras lekcijas paredzēts laiks jautājumiem un diskusijām.
Atšķirībā no iepriekšējiem “Mazajā ģildē” notikušajiem lekciju cikliem “Domāsim kopā!”, kurā dažādi lektori piedāvāja savu skatījumu uz dažādām jomām un problēmām, un “Nākotne - pagātnē", kurā tika analizēta pasaules civilizāciju un reliģiju pieredze, jaunajā ciklā akcents ir uz individuāla cilvēka meklējumiem. Kā veidot pašam savu pasaules uzskatu? Kā orientēties dažādu piedāvājumu un metožu klāstā?


Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un ievērojot šā brīža noteiktos sanitāros noteikumus, nepieciešama koncertu apmeklētāju reģistrēšanās un personīgās informācijas apkopošana.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Lūdzu atzīmējiet, cik cilvēkiem rezervējiet bezmaksas ieeju lekcijā: *
Lūdzu norādiet lekcijas apmeklētāju vārdus un uzvārdus: *
Lūdzu norādiet pieteikto apmeklētāju telefona numurus: *
Lūdzu norādiet pieteikto apmeklētāju e-pastus: *
Paldies par reģistrāciju un uz tikšanos!
Informējam, ka pasākuma apmeklētājiem pēc norādītajiem datiem tiks automātiski piešķirta reģistrēta sēdvieta.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy