Gamedev w aglomeracji wrocławskiej - badanie rynku
Cześć!

Reprezentujesz firmę obszaru gamedev mającą siedzibę na terenie aglomeracji wrocławskiej? Jeśli tak, to prosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety!

Badanie prowadzone jest przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW). Jesteśmy spółką miejską, której celem jest budowanie silnej pozycji gospodarczej regionu na arenie międzynarodowej. Ściśle współpracujemy ze startupami, “dużym biznesem”, uczelniami oraz instytucjami miejskimi. Kreujemy i rozwijamy wiele rozpoznawalnych marek takich jak Wroclaw.pl, Startup Wroclaw, Invest in Wroclaw, Made in Wroclaw czy Study in Wroclaw. Zależy nam, aby jak najlepiej promować nasz ekosystem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Przeprowadzamy analizę mającą na celu kompleksowe zmapowanie branży gamingowej we Wrocławiu i okolicach. Dzięki Twojemu wkładowi będziemy mogli właściwie zdiagnozować i opisać kondycję rynku oraz perspektywy jego rozwoju. Wyniki posłużą nam jako baza do przygotowania raportu, w którym przedstawione zostaną profile działalności wybranych firm gamingowych oraz przegląd aktywności lokalnego środowiska gamingowego (oferta edukacyjna, eventowa itp.).

Raport będzie szeroko dystrybuowany poprzez sieć partnerów i kanały social media, mające zasięgi rzędu kilkudziesięciu tysięcy odbiorców. Będzie nam on również towarzyszył podczas zagranicznych misji gospodarczych (m.in. do Tel Avivu i Oslo). Udział w badaniu będzie więc stanowić wartościową formę promocji dla uczestniczących w nim firm. Wierzymy, że dzięki poznaniu potrzeb i trudności rynku, będziemy mogli zaproponować potencjalne rozwiązania i zasugerować wdrożenia odpowiednich działań. Ponadto każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie kopię raportu.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci maksymalnie pięć minut.

Kwestionariusz został podzielony na dwa moduły:
1) opis działalności firmy - na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi stworzymy wizytówkę firmy, która pojawi się w raporcie.

2) informacje o rynku - Wasze odpowiedzi zostaną zanonimizowane i użyte do przedstawienia szerokiego obrazu wrocławskiego rynku gamedev

Liczymy na Wasze wsparcie ;)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
I OPIS DZIAŁALNOŚCI TWOJEJ FIRMY
Na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi stworzymy wizytówkę firmy, która pojawi się w raporcie.
1. Podaj nazwę firmy *
2. Podaj adres strony www firmy *
3. Od kiedy działacie na rynku? [rok założenia firmy] *
4. Opisz krótko profil działalności firmy [max. 350 znaków bez spacji] *
5. Ilu pracowników macie na pokładzie?
6. Wymień najbardziej rozpoznawalne tytuły (top3 + liczba sprzedanych kopii/ściągnięć jeśli jest Ci znana) *
7. Na jakie platformy przeznaczone są Wasze gry: (można zaznaczyć kilka) *
Required
8. Model działalności (można zaznaczyć kilka) *
Required
9. Jakie gatunki gier tworzycie? (można zaznaczyć kilka) *
Required
10. Jakich języków programowania używacie przy tworzeniu gier? (można zaznaczyć kilka) *
Required
11. Jakie macie plany na 2022 rok?
12. Udostępnij logo firmy w dobrej wersji graficznej do umieszczenia w raporcie [link do przestrzeni w chmurze, np. Dropbox lub G-Drive]
13. Jak możemy się z Tobą skontaktować? [podaj swój adres e-mail] *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ARAW SA. Report Abuse