W czyich oczach się przeglądam? O sile moJego spojrzenia | Webinar - 13.06.19, godz. 20.30
13.06 o godz. 20.30 odbędzie się webinar Kasi Marcinkowskiej (Serce Kobiety | uBOGAcONA), podczas którego będziemy szukać odpowiedzi na pytania:
- co znaczy przeglądać się w czyichś oczach?
- dlaczego przeglądamy się w czyichś oczach (nawet jeśli tego nie wiemy)?
- w czyich oczach lepiej się nie przeglądać?
- jak odnajdywać najważniejsze spojrzenie na siebie - spojrzenie Boga?


Webinar jest bezpłatny.

Jak wziąć w nim udział?

opcja 1 - Link będzie wysłany mailowo (lub/i przez SMS) do osób, które zapiszą się przez niniejszy formularz

opcja 2 - Link do transmisji będzie dostępny dla wszystkich użytkowniczek platformy https://ubogacona.pl (pojawi się w wiadomości wewnętrznej kilka minut przed rozpoczęciem)
Imię *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Numer telefonu [jeśli chcesz dostać sms z linkiem do webinaru]
Your answer
Dane osobowe

1. Administratorem danych osobowych jest KiM Katarzyna Marcinkowska, ul. Krasińskiego 20d/2, 05-270 Marki, adres e-mail: km@sercekobiety.pl Zbierane dane są niezbędne dla umożliwienia chętnym udziału w webinarze “W czyich oczach się przeglądam?” (13.06.2019) i dane te nie będą udostępniane na zewnątrz.
2. Dane osobowe uczestnika będą wykorzystywane wyłącznie do kontaktu w związku z webinarem poprzez: kontakt organizatora z chętnym uczestnikiem.
3. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania poprzez kontakt z organizatorem. Po wniesieniu żądania o zmianę lub sprostowanie danych, organizator ma 24 godz. na spełnienie żądania. Żądanie usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, a także sprzeciw i żądanie zaprzestania przetwarzania, jak również cofnięcie zgody w dowolnym momencie jest równoznaczne z wolą nieuczestniczenia w webinarze.
4. Podanie danych (imię + adres e-mail) przez uczestnika jest konieczne do wzięcia udziału w webinarze. Opcjonalnie - ale osób chętnych - podanie nr telefonu, by otrzymać dostęp przez SMS.
5. Dane osobowe uczestnika nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
6. Dane osobowe uczestnika będą przechowywane do 3 dni po zakończeniu webinaru (po zakończeniu uczestnicy otrzymają mail z podsumowaniem).
7. Zgłaszający chęć dostępu do webinaru zobowiązany jest do podania prawdziwych danych osobowych.


Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Przymierze Wojowników. Report Abuse