Kokiomis kalbomis kalbama jūsų darbovietėje?
ŠI ANKETA SKIRTA TIEMS, KURIE VARTOJA ŠVEDŲ KALBĄ savo darbovietėje (gali būti ir nuotolinio darbo vieta). Mus domina Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonės, kaip nors susijusios su Švedija ir kuriose viena iš vartojamų kalbų yra švedų. Anketa sukurta ES finansuojamame „Viedex“ projekte, kurio tikslas - ištirti pirmiausia švedų, o taip pat kitų kalbų vartojimą Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonėse.

Anketoje pateikti keli klausimai apie jus ir įmonę, kurioje dirbate, ir 16 klausimų apie kalbų vartojimą darbo vietoje. Atsakydami užtruksite apie 9 minutes. Dalis klausimų gali būti panašūs į ankstesnius. Atsakant į kai kuriuos klausimus galima nurodyti kelis variantus, o kitur galima rinktis tik vieną atsakymą. Atsakykite kiek galima atidžiau.

Ši studija apima visas Baltijos šalis, o iš Skandinavijos šalių - Suomiją ir Islandiją. Į tyrimą įtrauktos įvairios ūkio šakos, todėl ne visiems dalyvaujantiems tiks visi atsakymų variantai. Atsakykite kiek galima atidžiau.

Dėkojame, kad skiriate laiko atsakyti į šiuos klausimus. Rezultatai pus panaudoti moksliniame tyrime. Jūs dalyvaujate anonimiškai. Atsakymai bus tvarkomi labai atsakingai.

Studiją planuojama baigti 2017 metų spalį. Tada mielai pasidalinsime rezultatais su tais, kuriems bus įdomu. Tokiu atveju rašykite Ulrikai Serrander (ulrika.serrander@hig.se).

Ačiū, kad dalyvaujate!

Pagarbiai,
Sarah ir Ulrika, Jevlės aukštosios mokyklos literatūrologijos ir švedų kalbos dėstytojos, Švedija

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms