Přihláška mezi podporované projekty Charity Gums 2021
Vítáme vás mezi organizacemi, které se chtějí zařadit mezi podporované Charity Gums v roce 2021. Vašeho zájmu si moc vážíme. Z důvodu covidové situace jsme se rozhodli tento ročník vyhlásit na rok 2021+2022.
Jak spolupráce funguje? Z každého prodaného balení Charity Gums přispíváme 2,50 Kč vybraným neziskovým projektům v daném roce. Na konci roku spočítáme prodané krabičky a výslednou částku rovnoměrně rozdělíme mezi projekty. Jednomu projektu přispíváme maximálně 20 000 Kč. Vyplácení probíhá nejdříve na sklonku následujícího roku – pokud váš projekt bude podporován v roce 2021a 2022, příspěvek (nebo jeho první část) dostanete nejdříve v září 2023.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Charity Gums a spolupráce s neziskovkami v roce 2021
V roce 2021 a 2022 chceme podporovat tři organizace. Při vybírání projektů klademe důraz na co nejširší škálu podporovaných činností a témat. Zároveň přihlížíme k potřebnosti – aktuálnosti dané tématiky.
Přihlašování bude uzavřeno 30. 4. 2021 o půlnoci. Do konce května potom budeme všechny přihlášené informovat, jak výběr dopadl. Přihlašovat se mohou právní subjekty poskytující sociální služby ve smyslu zákona č. 108/2006 Sb., právní subjekty působící v oblasti pomoci lidem mimo sociální služby (zdraví/vzdělávání), právní subjekty realizující veřejně prospěšné aktivity.

Držíme vám palce :)
Název vaší organizace a IČ *
Jak a komu pomáháte? *
Jaká je vize vašeho projektu? *
Proč se obracíte na nás a jak jste se o nás dozvěděli? *
Na jakou činnost peníze nejspíše využijete? *
Jakým způsobem by vaše organizace mohla podpořit projekt Charity gums? *
Kontaktní osoba, e-mail a telefonní číslo *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of CharityGums. Report Abuse