Start kursu 14.11.2020!
Witaj! Odpowiedz na pytania i uzyskaj zniżkę 20% na mój nowy kurs!
Email address *
Po co będzie mi potrzebna świeczka podczas kursu? *
Po co będzie mi potrzebna szklanka z wodą i słomka? *
Po co będzie mi potrzebny balon *
Czego chciałbyś się nauczyć podczas kursu *
Required
Tak o Agnieszce mówią uczestnicy po pierwszej edycji kursu 21 Dni Wokalnych Wyzwań
“Super”

“Wszystko było świetne ! Możliwość pracy pod okiem pani Agnieszki to spełnienie marzeń. Piękne dzięki za wszystko.”

“Jestem bardzo zadowolona z kursu, wiele uświadomiłam sobie przede wszystkim w głowie, kilka ćwiczeń będę wykorzystywać w nauce śpiewu i emisji.”

“Nie żałuję i cieszę się, że wzięłam udział w kursie, który dał mi dużo merytorycznej wiedzy.”

“Dodatkowym atutem jest też to, że potwierdziło się moje pozytywne zdanie o p. Agnieszce, nie tylko jako o wokalnym mistrzu, ale też jako o człowieku. Myślę, że gdyby nie jej radość i entuzjazm, widoczne na każdej lekcji, nie uczestniczyłabym z taką chęcią w zajęciach, przez co mogłaby wynieść z kursu mniej.”

“Poza tym naprawdę świetny kurs, najbardziej mi się podobało, że Agnieszka była 100% dla nas, odpowiadała na wszystkie pytania i atmosfera była super luźna. Sprawiła, że nie bałam się być dociekliwa w swoich pytaniach , na wszystko uzyskałam jasne odpowiedzi . Oceniam na szóstkę z plusem!!”

“Fantastyczna atmosfera. Pomimo faktu, że nie widzieliśmy ani nie słyszeliśmy się nawzajem czuję, że nauczyłam się więcej niż do tej pory na wszystkich podobnych zajęciach.”

„Super czas, świetna inwestycja w swoją pasję. Rewelacyjni ludzie z którymi, mam nadzieje, pozostanę w kontakcie. Dziękuje Pani Agnieszko ????”

„Kurs był bardzo interesujący i merytorycznie wniósł sporo wiedzy. Atmosfera naturalna i Pani bardzo miła jak ta z telewizji:)”

„Amelka - Suuuuuuper!!! Niesamowita pamiątka <3 Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agnieszce za niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju rady, za to że mogłam tutaj być, wystąpić i dziękuje również wszystkim uczestnikom kursu za cudowną atmosferę.”

„Dziękuję wszystkim, to była przyjemność z Wami się uczyć, dziękuję pani Profesor <3” „Pięknie dziękuje za wszystko jeszcze raz ! ???? …..czoło chylę przed lepszymi i biorę się za ćwiczenia oraz ćwiczenia i prawdopodobnie jesCze milion razy ćwiczenia ???????? dziękuje Grupo i Pani Ago ! Jesteście najlepsi! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️”

„Dziękuję za cudowne niedzielne spotkanie'' live'' i film.❤???? Wspaniale było Was zobaczyć i usłyszeć. Dziękuję za wspólnie spędzony '' śpiewający czas''????
21 dni wokalnych wyzwan - druga edycja -Agnieszka Hekiert
Szanujemy Twoją prywatność zgodnie z ochroną danych https://agnieszkahekiert.com/site-terms Twoje informacje są wyłącznie do użytku wewnętrznego. *
Required
Dziękujem!Follow & like me on facebook.com/hekiert
Follow & like me on Instagram @agnieszkahekiert
Subscribe to me on Channel youtube.com/agnieszkahekiert

www.agnieszkahekiert.com
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy