"Ścieżką serca do realizacji marzeń zawodowych"
Email address *
Aby zapisać się na konsultacje indywidualne prosimy o wypełnienie formularza. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się w celu ustalenia dogodnego terminu.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Konsultacje/spotkania *
Wybieram: *
*
*
Informujemy, że administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Joanna Kubrakiewicz F.U.H z siedzibą przy ul. Sempołowskiej 69/17, we Wrocławiu (kod pocztowy: 51-661), tel.: 789 429 110, adres e-mail: kontakt@dalejmama.pl. Dane zbierane są w celach związanych z organizacją w Akademii Rozwoju DalejMama wydarzenia, którego dotyczy formularz zgłoszeniowy (prowadzenie listy zapisów, bieżący kontakt z uczestnikami, weryfikacja płatności). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do organizacji wydarzenia, którego dotyczy formularz. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe Pana/Pani uczestnictwo ww. wydarzeniu. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy