De la Bete 2017
Milý hráči,

čeká tě vyplnění dotazníku nutného k účasti na hře De la Bete v roce 2017. Celý dotazník má povinné i nepovinné části a i při nejpozornějším vyplňování by ti neměla práce na něm zabrat více než 30 minut (plus důkladné změření se).
Upozorňujeme, že dotazníky na české a zahraniční běhy jsou oddělené: tímto dotazníkem se není možné přihlásit na mezinárodní běh a naopak.

Souhlas s užitím osobních dat *
Následující dotazník pracuje s vašimi osobními daty. Abychom mohli hru připravit způsobem, který považujeme za nejvhodnější, budeme s těmito daty (preference, kontaktní informace, osobní údaje) potřebovat pracovat. Souhlasíte dle &5 zákona c. 101/2000 Sb s tím, abychom dále nakládali s vašimi osobními údaji? V případě nesouhlasu a trvajícího zájmu se hry zúčastnit prosím nevyplňujte dotazník a ozvěte se nám na mail.
Administrativní část
V této části tě čeká řada jednoduchých, formálních otázek. Obzvláštní pozornost prosím věnuj změření se, stejně tak si vzpomeň na případné potravinové alergie. Údaje, které zadáš v této části budou sloužit hlavně administrativnímu týmu hry.
Je pro nás důležité tvé soukromí a nebudeme tvoje informace (míry, mail, telefonní číslo) nikde vyvěšovat, ale zároveň je nepovažujeme za úplně tajnou informaci a má k nim z praktických důvodů přístup širší realizační tým.
Tvé příjmení *
Your answer
Tvé jméno *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Mail *
Your answer
Telefonní číslo *
Your answer
Jakého běhu se chceš zúčastnit? *
Zvolený cenový balíček *
Zvolený cenový balíček nemá žádný vliv na vaší hru, casting ani na případné losování v případě většího zájmu než je na hře míst. Vnímáme je jako prostředky na další podporu naší činnosti, které nám umožňují dlouhodobě fungovat a jsme za ně velmi vděční. Podle vašeho zakliknutého cenového balíčku objednáme odměny. Kdykoliv je možné se nám ozvat s tím, že máte zájem o vyšší balíček.
Tvé míry jsou (hrudník - pas - boky v cm)... *
Your answer
Tvá výška v centimetrech je... *
Your answer
Tvůj obvod hlavy v cm je... *
Nejlepší způsob jak si změřit hlavu viz obrázek (přebrali jsme ilustraci z makalu.cz).
Captionless Image
Your answer
Chceš ke svým mírám něco dodat?
Your answer
Chci variantu stravování... *
Nabízíme na hře v základu pouze varianty s masem a bez masa. V případě zdravotních alergií se velmi snažíme vyhovět vašim potřebám - může se ale stát, že vzhledem k produkčním omezením vám budeme muset doporučit vzít si částečně vlastní stravu. V případě zdravotního omezení prosím vepište do třetí kolonky co nejbližší popis vašich potřeb.
Jak je pro vás důležité reálné pohodlí na hře?
Jídlo a sociální zázemí je pro všechny skupiny stejné, liší se jenom míra pohodlí ubytování. Zároveň na celém zámku NEJSOU postele.
Herní část
V následující části budeš mít možnost číselně vyjádřit jak moc chceš něco zažít ve hře. V průběhu castingu se pak pokusíme najít ti tři postavy co nejbližší žádanému prožitku.
Budeš často volit na ose od jedné do pěti. Prosím, vždy si pozorně přečti popis kategorie a instrukce.
Akce *
Zahrnuje šerm, střelbu, rvačky, běhání, skrývání se, plížení...
Pátrání *
Rozplétání detektivních zápletek, hledání starých tajemství, nalézání pravdy ve spleti lží. Nemusí to nutně znamenat, že něco vyšetřujete: na příklad v příbězích o sériových vrazích bychom hru vraha, který cíleně nechává za sebou některé stopy a zároveň se musí ukrývat před zákonem hodnotili jako stejně pátrací jako hru detektivů, kteří se ho snaží najít.
Intriky *
Pomluvy, společenské skandály, konspirace a boje o moc na zámku i v podzámčí.
Vedení *
Nemusí znamenat jenom to, že někomu přikazujete. Zápletky o tomto tématu se dotýkají třeba i výchovy, role rádce a podobně. Mohou zahrnovat i krize autority - obecně pak neslibují roli nezpochybnitelných autorit (ty ve hře ani nejsou), ale že se budete s tématem vedení nějakým způsobem potýkat.
Romantika *
Romantika může na naší hře mít spoustu podob: vášnivé románky, vychládající vztahy i děsivá obsese. Hra se potýká se všemi podobami lásky. Předem raději upozorňujeme, že i když si nastavíte velmi nízkou romantiku, je velmi pravděpodobné že jí někdo ve vašem okolí bude řešit.
Víra *
Jedním ze zásadních témat hry je víra - a vzhledem k organizaci dne není možné hrát roli, která se zcela vyhne čemukoliv co souvisí s náboženstvím. Lze ale hrát role, které se tématu dotýkají více nebo méně. Pod tématikou víry řešíme navíc nejen pestré spektra otázek souvisejících s vírou (krize víry, fanatismus), tak i témata výrazně filozofická (postava s vysokou hodnotou zde pak může být například i filozofujícím ateistou).
Nadpřirozeno *
Pod touto kolonkou skrýváme zápletky, které jsou pro nás jako hráče kontaktem s něčím nadpřirozeným. Od věštění z ruky a mluvení s mrtvými až po podivnou vědu a její zrůdné výsledky,
Významné položky
Nyní máš šanci až tři položky označit jako"velmi významné", budeme pak na ně brát zvláštní zřetel. Lze tak například podtrhnout, že Romantika 5 je pro tebe skutečně velmi zásadní, kdežto Akci 1 se opravdu, chceš vyhnout.
Konflikt *
Na hře jsou různé druhy konfliktů a chápeme, že každý má jiné preference. Nedokážeme samozřejmě zcela zajistit, že se s vámi někdo nedostane do konfliktu, ale různé postavy mají různé dispozice. Konflikt může být buď směřován proti jiným hráčům nebo proti "prostředí". Jednoduchou ukázkou konfliktu vůči hráčům může být nenávist na život a na smrt mezi vůdci loveckých skupin, konflikt proti prostředí je pak stopování šelmy v lesích. Většina postav kombinuje obojí.
Je něco, co nám chceš vzkázat?
Může se stát, že chceš něco dodat, upřesnit a podobně - například, že se chceš něčemu nebo někomu ve hře vyhnout. Zde to můžeš napsat. Pokud bys nám chtěl říct něco, co je ti nepříjemné uvést do této pro celý tým přístupné přihlášky (například protože je to pro tebe citlivé téma), napiš prosím na mail private@rolling.cz. K tomuto mailu má přístup jen David a Lucka, kteří se postarají o casting tvé role a zařídí případně, aby na hře bylo postaráno o tvé potřeby.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service