ОПИТУВАННЯ ПРОВАЙДЕРІВ ДОПОМОГИ

Ми запрошуємо вас взяти участь у нашому опитуванні, що проводиться Громадською організацією «Лігал інновейшнс» (Legal Innovations)  за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх». 

Це опитування здійснюється для аналізу ділової поведінки громадських організацій та їхніх способів комунікації з клієнтами. 

Ваші відповіді допоможуть сформувати потреби громадських організацій в технічних рішеннях, необхідних для внутрішнього використання, та поліпшення надання допомоги, яку надають громадські організації українцям. 

Ми також хочемо дізнатись, як війна вплинула на ваші внутрішні процеси діяльності (обліку, документообороту, підготовки документів тощо), побачити зміни в комунікації з українцями, що шукають допомоги.

Наша ціль допомогти створити нашим студентам та інноваторам максимально зручні та корисні продукти для вирішення ваших щоденних потреб і, тим самим,  сприяти ефективнішому та швидшому наданню допомоги. 

На основі цього дослідження, в рамках програми навчання учасників “LinGo Academy” та хакатонів, будуть створюватись технічні (цифрові) рішення для розв'язання типових проблем громадян і передаватись учасникам опитування на безоплатній основі.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LinGo. Report Abuse