Warsztaty rodzinne "Zabawki z różnych stron świata" - Poznań, 13 listopada 2016
Zgłoś swój udział w bezpłatnych warsztatach "Zabawki z różnych stron świata", które odbędą się dnia 13 listopada 2016, w godzinach 15:00 - 18:00 w Centrum Amarant przy ul. Słowackiego 19/21 w Poznaniu. Organizatorem warsztatów jest Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" w Łodzi. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” z siedzibą w Łodzi, ul. Zielona 27, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2016 r., poz. 933). Wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wydarzenie jest częścią projektu „Edukacja globalna dla najmłodszych (IV. edycja)”, realizowanego przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2016 r.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy
Your answer
Liczba zgłaszanych osób *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ośrodek Działań Ekologicznych ŹRÓDŁA. Report Abuse - Terms of Service