Přihlašovací formulář Čistky
Milá hráčko, milý hráči,
jsme velmi rádi, že máš zájem o účast na hře Čistky konané 9. - 11. července 2021.
Tento dotazník bude sloužit nejen k registraci na hru, ale zároveň i k výběru herní skupiny, kterou budeš hrát. I při velmi důkladném vyplňování by Ti práce na dotazníku neměla zabrat více než 10 minut.

V tomto registračním formuláři se tě nebudeme ptát na tvé tělesné rozměry ani zdravotní omezení. Pokud se na hru dostaneš, zašleme ti pak ještě další dotazník, který se bude těmto okruhům věnovat - k tvému přihlášení ale tyto informace nepotřebujeme.

Účast na hře je možná pouze pro plnoleté účastníky.

Zpracování osobních údajů
Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her; Fučíkova 283, 411 55 Terezín, IČ: 02296802, Spisová značka: L 10922 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem (dále Spolek) zpracovává a uchovává osobní údaje účastníků, které jsou nezbytné pro organizaci hry Čistky. Spolek bude zpracovávat jak osobní údaje, které nám poskytneš v rámci tohoto dotazníku, tak další osobní údaje, které nám poskytneš později v průběhu příprav hry i konání akce. Podrobnější informace o tom, jaké údaje a jakým způsobem Spolek osobní údaje účastníků uchovává a zpracovává nalezneš v dokumentu Informace o zpracování osobních ůdajů dostupném na webových stránkách Spolku.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy