Nõo valla aasta noor 2017
On taas aeg tunnustada tublisid koduvalla noori! Sel aastal tunnustame noori seitsmes erinevas kategoorias ning anname välja ühe eripreemia. Täites selle vormi, saad esitada oma sõbra, koolikaaslase, naabri, tuttava, lapse - kelle iganes, nominendiks ühele või mitmele järgnevatest kategooriatest. NB! Viska pilk peale ka reeglitele, mille leiad kirjelduse lõpust.

1. NÕO VALLA AASTA NOOR SPORTLANE 2017 - see on noor, kes paistab silma sportlike tulemustega ükskõik, millises spordialas (kergejõustik, tantsimine, ekstreemsport, võimlemine, maadlus, ...). Pole vahet, kas ta alles alustab või on juba aastaid spordiga tegelenud, kui see tubli noor sportlane on sulle silma jäänud, väärib ta tunnustust!
2. NÕO VALLA AASTA NOOR AKTIVIST 2017 - see on noor, kellel pidevalt miskit käsil. Ta lööb kaasa mitmetes erinevates ettevõtmistest ja/või teeb rõõmuga vabatahtliku tööd. Märkamist väärib ka keskkonna ja sotsiaalmeedia aktivist. Tema tahtejõud ja aktiivsus väärivad erilist tähelepanu ja tunnustust!
3. NÕO VALLA AASTA NOOR KUNSTNIK 2017 - see on noor, kelle joonistused ja maalid võtavad sõnatuks. Talle meeldib asju oma kätega luua - ehteid, karpe, lauanõusid, ... . Ehk on hoopis fotograafia tema kirg ning ta oskab kõige ilusamaid hetki suurepäraselt jäädvustada? Kunst on lai mõiste, seega kuuluvad siia kategooriasse ka kõik noored näitlejad ja koomikud. Kirjakunstis peitub sammuti võlu, märka noort, kellest võib sirguda järgmine kuulus kirjanik.
4. NÕO VALLA AASTA NOOR MUUSIK 2017 - see on noor, kes paistab silma oma musikaalsuse poolest. Ta oskab imehästi mängida mõnd instrumenti või laulda - või isegi mõlemat! Tema musikaalsus ja õpihimu paistab silma ning seda tuleks tunnustada.
5. NÕO VALLA AASTA ÕPIHIMULINE NOOR 2017 - see on noor, kellele meeldib ennast täiendada. Õpihimu ei pea ilmtingimata silmapaistma koolipingis, ehk on ta iseseisvalt õppinud näiteks mootorsõidukeid parandama. Või meeldib talle käia lisakursustel ja koolitustel. Õpihimu võib välja paista ka huvihariduses.
6. NÕO VALLA AASTA NOORTE TEGU 2017 - see on üks algatus, mis on alustatud ja lõpuni viidud tublide ja hakkajate noorte poolt. Miski, millest peaksid kõik vallaelanikud kuulma.

NB! NÕO VALLA AASTA NOORE 2017 valitakse välja kõikidest konkursile esitatud nominentidest!

LISAKS: NÕO VALLA AASTA NOOR(T)E INSPIREERIJA 2017 - see on isik, kes võib olla nii noor, noorsootöötaja, huvijuht, õpetaja, ema-isa, vanaema-vanaisa, ringijuht, ... ükskõik kes! Kirjuta meile sellest ühest inimesest, kes on sind tegutsema pannud, kes on sind inspireerinud oma olemise ja tegemistega, kes on sind motiveerinud end arendama.

!!!REEGLID!!!

Pikka ja põhjalikku statuuti, mille põhjal žürii oma tööd teeb, saad lugeda Nõo noorteaktiivi facebooki leheküljelt, kuid siia oleme koondanud need, mis on olulised Sinule ehk nominendi esitajale.

1. Nominent peab olema vanuses 7-26 eluaastat.
2. Nominent peab püsivalt elama Nõo vallas, sissekirjutus ei ole oluline.
3. Ühte inimest võib esitada ükskõik mitmele tiitlile.
4. Esitada saab 26. augustist kuni 1. oktoobrini.
5. Esitada võib ka iseennast.
6. Lõpliku otsuse laekunud ankeetide põhjal teeb žürii, kelle koosseisu avalikustame esimesel võimalusel.

KOHTUMISENI 13. OKTOOBRIL TÄHTEDE GALAL! (lisainfo tulekul)

Esitaja nimi ja kontakt (Vali ise, kas soovid meiega jagada oma e-posti, telefoninumbrit või facebooki. Vajame seda selleks, et saaksime Sulle kutse gala õhtule saata)
Your answer
Kandidaadi nimi ja kontakt
Your answer
Kategooria
Millega on see noor Sulle silma jäänud? Kirjuta tema tegemistest, saavutustest, isiksusest. Kui palju aega ja vaeva ta oma tegevusse panustab? Mis teeb ta eriliseks?
Your answer
Miks väärib just tema Sinu arvates seda tiitlit? Kui Sina oleksid žüriis, miks valiksid tema? Pea meeles, mida paremini ja põhjalikumalt Sa oma arvamust põhjendad, seda suurem on võimalus, et žürii arvab sinuga samamoodi!
Your answer
Kui Sa esitad hetkel noort, kelle tegemistest, loomingust või esinemistest on internetis jälg, siis oleks suur pluss kui Sa lisaksid siia mõne lingi.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms