Tanec 5Rytmov - sweat - 16. 5. 2020 - online - 20.00 - 21.30
.“Keď je človek v nových životných podmienkach, padajú mu šupiny z očí.“― Marty Rubin
Aké nové okolnosti a veci nás obklopujú? Ako sa mení náš pohľad na seba, naše vzťahy, naše úlohy a životné šance? Aj tanec online doma je výzva aj šanca pozrieť sa na veci inak, budem sa tešiť, ak ju využijete!

Tancujme! Pozývam Vás na tanec, keď budeme každý doma, vo svojom priestore a predsa môžeme byť spoločne. Verím, že naše tance budú hlboké a plné prekvapení, verím - že aj vo virtuálnom priestore môžeme byť prepojení. Verím, že tanec v našich domovoch nám môže ponúknuť novú podobu slobody. Tanec v našom vlastnom priestore može otvárať nové vzťahy s našími vecami a náš priestor može otvárať nové vzťahy s nimi a ich históriou.
Sme komunita, udržujme prepojenie.


Niekoľko rád a tipov:
Pripojte sa 5 - 10 minút pred začiatkom. Pripojenie na Zoom je jednoduché, je však dobré prípojiť sa načas. Vstup končí 15 minút po začatí tancovania.
Pripojiť sa môžete z mobilu, počítača, laptopu cez bluetooth alebo pomocou kábla. Určite pomôže, ak si pripojíte kvalitnejší reproduktor.
Hudba je vibrácia. Doslovne. Zvuk vibruje vzduchom a nielenže počujeme hudbu, ale ju aj cítime. S lepšími reproduktormi bude celý Váš zážitok silnejší. Vrelo odporúčam zapnúť video v prenose, nie je to však povinné. Mikrofóny majte prosím počas tancovania vypnuté, zapnite ich iba počas zdielania. Na obrazovke Zoomu budeme mocť vidieť všetkých ľudí, ktorí tancujú súčasne. Budete nielen vedieť, ale tiež uvidíte, že netancujete sami. Budeme tancovať ako komunita.​

Časový priebeh :
prihlasovanie 19.45 - 20.00
začiatok 20.00: krátke pozdravy a virtuálne objatia
20.05: začiatok živého prenosu hudby. bude to vlna asi 60 - 75 minút, Všetky skúsenosti hovoria, že je to ideálny čas pre tanec doma.
Po skončení tanca si dáme chvíločku času a priestoru na spojenie od srdca ku srdcu . Dáme si chvíľu času na to, aby sme sa navzájom počúvali, aby sme zdielali ako prijímame zmenenú vnútormú aj vonkajšiu situáciu.
................................................................


Link na stretnutie Vám zašlem na Váš email cca hodinu pred začatím stretnutia​.

Prosím nenechávajte registráciu na poslednú chvíľu, neviem zaručiť, že dokážem s Vami komunikovať ak sa prihlásite menej ako polhodinu pred začiatkom.


cena - príspevok je na základe dobrovoľnosti, koľko si môžete dovoliť., každá, aj malá suma pomôže.
Aby som Vám mohla ponúknuť kvalitný prenos hudby a slova, používam platené verzie konferenčných software

uvítam dobrovoľný príspevok na môj paypal účet
paypal.me/sweatmisaonline


Všetky informácie nájdete aj na našom webe
you can find all info on our web
www.trizi.netRegistrácia/ Registration
Sweat Online - 29.3.2020 - 20.00
Name *
Email *
telefónne číslo/ phone
*
Required
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy