ENLi Kevadseminar 2018 registreerimine
Eesti Noorteühenduste Liidul on rõõm teid kutsuda Kevadseminarile ja ENLi 16. sünnipäevale, mis toimuvad 19. - 20. mail Tallinnas.

Sel aastal on ENLi hooajakoolide eesmärgiks läheneda korraldamisele varasemast erinevalt. Mitmete erinevate koolituste asemel soovime anda kohalolijatele võimaluse kujundada protsessi ning jagada kogemusi.

Üks suur teema, mida tegevusi planeerides kõrvale jäetakse, on mõju. Nii lühi- kui ka pikaajaline tegevuse mõju. Näeme suurt potentsiaali noorteühenduste koostöös, mistõttu on Kevadseminari üldteemaks sel aastal võrgustumine. Kevadseminari jooksul mõtleme üheskoos, mida me tahame saavutada ning kellega koos on ühiste sõnumite edasiandmine vajalik.

Registreeri ENLi Kevadseminarile
Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Organisatsioon *
Your answer
E-post *
Your answer
Telefon *
Your answer
Osalen *
Required
Majutus *
NB! Majutus on mõeldud ainult neile, kes ei ela Tallinnas ja kellel pole võimalik leida ööbimist!
Toitlustusalased erisoovid
Arvestame võimaluse korral.
Your answer
Arve saaja rekvisiidid
Arve saaja nimi, postiaadress ning e-posti. NB! Osalustasu puudub ENLi täis- ja kandidaatliikmetel kui ka osaluskogude kahel esindajal. Kõigile teistele osalejatele on osalustasu 20€.
Your answer
Osalustasu tasumine toimub arve alusel, mis väljastatakse pärast Kevadseminari. Arve esitame ka neile registreerunutele, kes ei ole oma mitteosalemisest 12. maiks teada andnud. *
Muud erisoovid või küsimused korraldajatele
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms