Eesti muusikaettevõtete kahjude prognoos eriolukorra tõttu
Oleme teadlikud, et eriolukorra tõttu, mis kehtestati seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikuga, on Eesti muusikaettevõtete seis muutumas väga kiiresti küllaltki keeruliseks. Seoses sellega on Vabariigi Valitsus välja töötamas toetuste ja kompensatsioonide meetmete paketti. Selleks, et ka muusikaettevõtlus oleks pidevalt areneva diskussiooni ja üldpildi osa, on tarvis hetkeolukorrast võimalikult täpset ülevaadet, sh on kõige olulisem info:

- teenimata jäänud tulu prognoos (märts, aprill, mai ja ülejäänud 2020. aasta);

- vältimatute kulude prognoos (märts, aprill, mai ja ülejäänud 2020. aasta), sh palga-, rendi- jm püsikulud, ja juba tehtud tagastamatud kulutused, mis puudutavad ärajäänud tegevusi;

- inimeste hulk, kelle töö ja peamine elatusallikas on ohus (töölepingulised, aga ka vabakutselised teenusepakkujad, nagu FIE-d, OÜ-d, MTÜ-d).


Kogutud andmeid kasutab Music Estonia koondatult ja anonümiseerituna avalikus kommunikatsioonis. Lisaks edastatakse andmekogu täies mahus Kultuuriministeeriumisse ainult asutusesiseseks kasutamiseks.

Music Estonia edastab Kultuuriministeeriumile ka küsimustiku täitjate e-posti aadressid, et nad saaksid vajadusel jagada infot kogu sektorile võimalikult operatiivselt.


Küsimused seoses infokogumisega palun saatke Music Estonia tegevjuhile Virgo Sillamaale aadressil virgo@musicestonia.eu.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy