Zgłoszenie udziału w spotkaniu informacyjnym o ofercie stypendialnej Komisji Fulbrighta na Politechnice Częstochowskiej w dniu 25 kwietnia 2019
Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych na spotkanie informacyjne o ofercie stypendialnej Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, które odbędzie się 25 kwietnia 2019 (czwartek) na Politechnice Częstochowskiej w godz. 10:00-13:00 w sali D1 (Wydział Infrastruktury i Środowiska) przy ul. Dąbrowskiego 73.

Spotkanie poprowadzi Krystyna Malińska, Ambasadorka Programu Fulbrighta, która w części informacyjnej przedstawi ofertę stypendialną Komisji Fulbrighta. W spotkaniu wezmą również udział Stypendyści Programu Fulbrighta z Politechniki Częstochowskiej - Jego Magnificencja prof. dr hab. inż. Jerzy Wysłocki, Prorektor ds. Nauki oraz mgr inż. Kamil Idziak, doktorat Wydziału Infrastruktury i Środowiska (Fulbright Junior Research Award 2019-2020), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z aplikacją i realizacją stypendium Fulbrighta.

Uczestnicy spotkania będą mogli również wziąć udział w warsztacie "How to write a winning Personal Statement for Fulbright Application."

Spotkanie będzie składało się z:
- części informacyjnej - 10:00-11:30
- przerwy kawowej 11:30-12:00
- części warsztatowej - 12:00-13:00

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy z Panią Krystyną Malińską (malinska.krystyna@gmail.com).

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy dokonać za pośrednictwem formularza do 22 kwietnia 2019.
Zapraszamy do udziału!

Email address *
Jednostka naukowa *
Uczestniczę jako: *
Uczestniczę w: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service