Formularz zgłoszeniowy do programu Edukacja Inspiracja - edycja 2019/2020
Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC i Fundacja Szkoła z Klasą zapraszają do udziału w III edycji programu Edukacja Inspiracja.

W programie chcemy docenić nauczycieli i wzmocnić ich rozwój zawodowy, oferując wsparcie merytoryczne i finansowe w wysokości do 3500 zł na autorskie projekty edukacyjne realizowane wspólnie z uczniami w roku szkolnym 2019/2020.

Zgłoszenia dokonuje nauczyciel - pomysłodawca projektu edukacyjnego, który w przypadku otrzymania finansowania będzie odpowiedzialny za jego realizację. W formularzu nauczyciel opisuje pomysł na projekt i planowane wydatki w ramach otrzymanego grantu. Przedstawia również zespół uczniów, z którym będzie pracował, oraz potrzeby, na które odpowiada projekt. Zwracamy uwagę, że cały formularz należy uzupełnić podczas jednej sesji (nie ma możliwości kontynuowania czy edytowania odpowiedzi).

Zgłoszenia, które spełnią wymogi formalne, zostaną ocenione przez Komisję Ekspertów, a jej decyzja zostanie ogłoszona do końca października 2019 roku.

Prosimy o zapoznanie się z treścią Regulaminu programu: http://bit.ly/EduInRegulamin
Pełna nazwa szkoły *
Your answer
Adres szkoły /ulica, numer/ *
Your answer
Kod pocztowy *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Czy szkoła znajduje się w miejscowości liczącej do 30 tys. mieszkańców? UWAGA! To warunek konieczny, by starać się o finansowanie w programie. *
Województwo
Adres e-mail placówki *
Your answer
Telefon kontaktowy do szkoły *
Your answer
Strona www szkoły *
Your answer
Imię i nazwisko dyrektora/ki szkoły *
Your answer
Adres e-mail dyrektora/ki *
Your answer
Informacje o nauczycielu/ce zgłaszającym/cej projekt
Imię i nazwisko nauczyciela/ki, który/a zgłasza projekt *
Your answer
Adres e-mail nauczyciela/ki *
Your answer
Numer telefonu komórkowego nauczyciela/ki *
Your answer
Prosimy nauczyciela/kę zgłaszającego/ą projekt edukacyjny o krótkie przedstawienie się. Kim jesteś? Jakiego uczysz przedmiotu? Jakie są Twoje pasje i zainteresowania? Co uważasz za swój sukces? UWAGA! Jeśli Twój projekt otrzyma finansowanie, tę informację o Tobie umieścimy na stronie internetowej programu. *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Szkoła z Klasą. Report Abuse - Terms of Service