Szkolenie dla nauczycieli
Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach w partnerstwie z Diecezjalnym Centrum Wolontariatu zapraszają na szkolenie online dla nauczycieli Szkolnego Korpusu Solidarności.
Szkolenie odbędzie się we czwartek 5 listopada o godz. 16 na platformie zoom.
Zapraszamy  zarówno nauczycieli prowadzących już Szkolne Koła Wolontariatu jak również tych z Państwa, którzy chcą rozpocząć taką działalność, szczególnie w okresie trwania pandemii. 
Szkolenie będzie dotyczyło :

- Szkolnego Korpus Solidarności oraz dodatkowych możliwości jakie niesie uczestnictwo w tym programie,
- Możliwości zaangażowania uczniów w wolontariat w dobie pandemii,
- Promocji działań ochotniczych,
- Motywacji młodych ludzi i pracy grupowej

Do zobaczenia na szkoleniu!

Imię i nazwisko *
Nazwa placówki *
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach z siedzibą przy ul. Żeromskiego 36 25-370 Kielce, tj. zbieranych w związku z moim udziałem w szkoleniu, zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.) oraz z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a nt. celu zbierania moich danych osobowych oraz o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, możliwości ich sprostowania, prawa do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawa do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy