Dni Afriky v škole - tréning
Momentálne nemáme naplánované presné termíny tréningov. Najbližšie zvažujeme realizáciu tréningu na jar 2021. Ak chcete byť o najbližších termínoch informovaní, prosím vyplňte tento formulár. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoločné stretnutie.

INFO o tréningu:

Tréning je určený pre učiteľov stredných škôl, ktorí si chcú vyskúšať interaktívnu metódu živej knižnice a vedenej diskusie po divadelnou predstavení „Bistro Afrika“. Obe formáty sú určené pre výuku multikultúrnej výchovy na stredných školách.

Účastníci tréningu získajú:

• voľný prístup k video nahrávkam príbehov živých kníh (hostí z Etiópie, Eritrey, Kene a Guiney, ktorí žijú na Slovensku), a videozáznamu divadelného predstavenia „Bistro Afrika“,
• manuál „Dni Afriky v škole“, ktorý popisuje prácu s videonahrávkami živých kníh a divadelného predstavenia „Bistro Afrika“ v rámci dištančného vzdelávania a výučby v triede,
• praktické zručnosti s využitím formátu živej knižnice a vedenej diskusie po divadelnom predstavení „Bistro Afrika“ vo vzdelávaní.

Tréning bude prebiehať v slovenskom jazyku, online cez aplikáciu zoom 20. októbra 2020 od 9h do 13h.

Účastníci tréningu si nepotrebujú zakúpiť ani inštalovať pred tréningom aplikáciu zoom. Na online tréning sa pripájajú prostredníctvom linku, ktorý budeme posielať spolu s ďalšími organizačnými informáciami prihláseným záujemcom.

Ak vás tréning zaujal, prosím prihláste sa cez online formulár.

Lektorky: Katarína Bajzíková, Ľuboslava Šefčíková

Online tréning „Dni Afriky v škole“ je organizovaný v rámci projektu „Build Solid Ground“, ktorý je financovaný z prostriedkov Európskej únie. Na základe tejto podpory je online tréning pre učiteľov bezplatný.

Živá knižnica_pozvánka
1. Meno a priezvisko: *
2. Názov školy: *
3. Emailová adresa: *
4. Aké predmety vyučujete? *
5. Odkiaľ ste sa o tréningu dozvedeli? *
Bistro Afrika_pozvánka
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PDCS. Report Abuse