Přihláška na kulatý stůl Osobní asistence tady a teď
pátek 11. října 2019, 9.00 - 13.00 hodin - Magistrát města Jihlavy, Masarykovo nám. 1, Jihlava, zasedací místnost zastupitelstva (přízemí)
Účastnický poplatek 150 Kč za osobu.
Během kulatého stolu jsou krátké přestávky a je zajištěno malé občerstvení (voda, čaj, káva, koláče, ovoce).
Uzávěrka přihlášek: 7. 10. 2019.

Platební podmínky:
Účastnický poplatek uhradíte bankovním převodem na náš účet číslo 2901421645/2010 na základě faktury, kterou vám pošleme v elektronické podobě na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veškeré nakládání s osobními údaji uživatelů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Provozovatel těchto stránek je správcem a současně zpracovatelem osobních údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Uživatel svým svobodným rozhodnutím dává najevo, že si je vědom všech výše uvedených skutečností a souhlasí s dalším zpracováním svých osobních údajů pro účely činnosti provozovatele těchto stránek, tj. KOUS Vysočina, z. s.
Účastník bere na vědomí, že se na semináři bude fotit a pořízená fotodokumentace může být použita k propagaci činnosti KOUS Vysočina, z. s.
Email address *
Celý název a adresa vysílající organizace: *
Your answer
IČO: *
Your answer
Jméno a příjmení účastníka: *
Your answer
Kontaktní telefon: *
Your answer
Kontaktní e-mail: *
Your answer
Máte pro nás nějaký námět na seminář, kurz či besedu s odborníkem, který by vám byl užitečný pro vaši činnost?
Your answer
Poznámka:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of KOUS Vysočina, z.s.. Report Abuse - Terms of Service