Výzkum - kybernetická agrese a vybraná rizika v prostředí internetu a mobilních telefonů
Vážení žáci,

dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníku zaměřeného na digitální technologie, kybernetickou agresi a další rizika v prostředí internetu a mobilních telefonů.

Cílem našeho mezinárodního výzkumu je zjistit základní informace o využívání digitálních technologií, kybernetické agresi a dalších rizicích on-line prostředí v ČR a srovnat tyto výsledky s daty ze zahraničí. Získané informace jsou důležité a budou velmi zásadní pro rozšíření poznání v této oblasti.

Každý dotazník má pro výzkum velkou hodnotu, proto Vás prosíme, abyste si pečlivě přečetli zadání každé otázky a PRAVDIVĚ a ÚPLNĚ vyplnili dotazník.

Moc děkujeme za Váš čas
výzkumný tým projektu E-Bezpečí
Univerzita Palackého v Olomouci
Pedagogická fakulta
www.e-bezpeci.cz

Výzkum je realizován výzkumníky projektu E-Bezpečí Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Veškeré údaje o respondentech (demografická data apod.) budou využity pouze a výhradně ke statistickému zpracování, nikoli ke komerčnímu či nekomerčnímu využití. Data nejsou a nebudou předávána třetím stranám!

Dotazník je naprosto ANONYMNÍ, získaná data slouží pouze ke statistickému zpracování!

POZOR - vyplněné dotazníky budou slosovány! Vybraní výherci obdrží věcné ceny od našich partnerů. Podmínkou účasti na slosování o věcné ceny je PRAVDIVÉ a ÚPLNÉ vyplnění dotazníku a uvedení emailu na konci dotazníku.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service