Piesakies informācijas saņemšanai par pašpārvalžu aktualitātēm - pašpārvalžu kontaktu listei!
Lai veiksmīgāk komunicētu ar skolēnu / audzēkņu pašpārvaldēm un spētu nākotnē sniegt regulāru informāciju par aktivitātēm, aicinām pieteikties kontaktu listei!

Lūdzam šo kontaktformu aizpildīt līdz 3. decembrim! Aicinām to izpildīt tām izglītības iestādēm, kurās ir vai tiek veidota pašpārvalde.

Jautājumi, kur nav zvaigznīte, nav jāaizpilda obligāti - attiecīgi, ja, piemēram, nezini pašpārvaldes e-pasta adresi / pašpārvaldei tās nav, vari aizpildīt citas sadaļas.

Aptaujā sniegtie kontakti tiks izmantoti līdz 2022.gada 31.decembrim. Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no informācijas saņemšanas, un mēs izdzēsīsim jūsu sniegto kontaktinformāciju.

Kontaktinformāciju ievāc biedrība "Pašpārvalžu atbalstam". To var izmantot arī Valsts izglītības satura centrs.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Izglītības iestāde *
Pašpārvaldes atbalsta personas / konsultanta e-pasta adrese
Aicinām sniegt tādu kontaktinformāciju, kurā vēlaties saņemt informāciju par aktualitātēm pašpārvaldēm un ko apskatāt regulāri.
Neesmu konsultants, bet vēlos saņemt informāciju. Mans e-pasts:
Pašpārvaldes e-pasta adrese (ja tāda ir)
Šo e-pasta adresi izmantosim, lai izsūtītu informāciju par aktualitātēm, materiāliem un iespējām pašpārvaldēm, ko piedāvā Valsts izglītības satura centrs, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, starptautiskas organizācijas u.c.
Apstiprinu, ka visa kontaktinformācija tiek iesniegta ar adresātu atļauju. *
Piekrītu, ka šo informāciju aktualitāšu izsūtīšanai izmantos
Sociālie tīkli
Atzīmē savas pašpārvaldes Facebook vai Instagram kontus, ja vēlies. Un atceries sekot biedrībai "Pašpārvalžu atbalstam" Instagram un Facebook.
Jautājumi, komentāri
Varbūt ir kaut kas, ko vēlies pajautāt, pateikt, papildināt? Varbūt ir kāds atbalsts, kas nepieciešams jūsu pašpārvaldes attīstībai? Может быть, есть что-то, что ты хочешь спросить, сказать, пополнить? Может быть, есть какая-то поддержка, необходимая для развития Вашего самоуправления?
Esmu informēts/-a un piekrītu, ka *
- šajā anketā minēto personas datu apstrāde notiek, lai veiksmīgi izplatītu informāciju par iespējām un aktivitātēm pašpārvaldēm; - personas datu apstrādes pārzinis ir biedrība "Pašpārvalžu atbalstam", pasparvalzu.atbalstam@gmail.com; -personas dati tiks glabāti līdz 31.12.2022; - man ir tiesības iepazīties ar maniem personas datiem un prasīt neprecīzu vai nepilnīgu datu labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz maniem personas datiem, vai tiesības iebilst pret nepamatotu datu apstrādi;- man ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā par personas datu aizsardzības noteikumu pārkāpumu.
Captionless Image
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy