Praktyki studenckie/staż w Pracowni Miejskiej. Formularz zgłoszeniowy
Uzupełnij poniższe dane, żeby przesłać swoje zgłoszenie do Pracowni Miejskiej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres mailowy *
Telefon kontaktowy
Uczelnia
Kierunek studiów
Rok studiów
*
Required
[Administrator danych] Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Urban Workshop sp. z o.o., ul. Grójecka 7/1, 62-510 Konin.
[Cel przetwarzania danych i podstawy prawne] Twoje dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celach związanych z podjęciem praktyk studenckich lub stażu, w celach niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy.
[Przesłanki przetwarzania danych] Dostarczanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do celów rekrutacji i związanych z nią dalszych działań.
[Przechowywanie danych] Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacyjnego.
[Brak profilowania] Twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji Ciebie dotyczących.
[Przysługujące Ci  prawa] W przypadkach i na zasadach określonych w przepisach o ochronie danych osobowych masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych. Niezależnie od powyższego, przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tzn. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
[Kontakt] Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z przetwarzaniem swoich danych osobowych, prosimy o kontakt pod adresem: Urban Workshop sp. z o.o., ul. Grójecka 7/1, 62-510 Konin z dopiskiem „Dane osobowe” lub adresem e-mail: biuro@pracowniamiejska.pl.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy