Baba Programlar Soru Talep Formu
Merhabalar!

Baba Programlar kanalında, Soru Cevap adında bir seri yayınladığımı biliyorsun. Bu seri için canlı yayınlar yapıyordum. Artık canlı yayınlar yerine, senin gibi takipçilerimden gelen soruları biriktirip, videolar çekmeye karar verdim. Sorduğun soruları bir havuzda biriktirecek, cevaplarını içeren videolarla seriye devam edeceğim. Her bir videoda ise soruları kimin sorduğunu da ekleyerek, etkileşimimizi bir üst seviyeye çıkartacağım.
Eğer sorularını aklına geldiği an sormak istersen, borfirbora.com/sor adresinden bana doğrudan sorularını iletebileceksin.
Email *
Adını ve soyadını gir *
Sorunu sor *
Şartları incele *
Baba Programlar kanalına soru göndererek, aşağıda yer alan şartları kabul etmiş sayılırsın. Bu formu her dolduruşunda aşağıdaki şartları incelemeni tavsiye ederim çünkü her an değişebilirler ve değiştikleri anda yürürlüktedirler.
  1. Kanal hakkındaki anketler, görüş bildirme formları gibi cevap vermeni isteyeceğim çeşitli etkinliklere davetiyeler alabilirsin. İçin rahat olsun. Bu neredeyse ayda bir bile gelmeyecek.
  2. Yüklediğim videolar hakkında tanıtımlar ve video izleme bağlantılarını içeren e-bültenler alabilirsin. Merak etme. Bunlar da haftada en fazla 2 (iki) adedi geçmeyecek.
  3. Sorduğun soruların mutlaka yanıtlanacak, bundan emin olabilirsin. Bu olduğunda, sorunun cevabını verdiğim video ve varsa ek kaynakları içeren bir e-posta alacaksın. Buna bir sınır koymuyorum çünkü bu sorduğun soruya verilen cevaba bağlı.
  4. Her bir formda sadece bir adet soru sorabilirsin. Bu formu istediğin kadar doldurup istediğin kadar soru sorabilirsin ama her bir formda tek bir soru sormalısın. Sorduğun soruyla bağlantılı sorularını aynı formda sorabilirsin ancak dediğim gibi, farklı konulardaki soruların için bu formu yeniden doldurman gerekecek.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy