Колесо Балансу: Як віднайти гармонію у житті?
Коли хтось постійно вирішує, о котрій нам прокидатися, скільки годин на день працювати, і коли їхати у відпустку – чи можна тоді говорити про баланс у житті? Чи не живете ви чужими цілями? Чи все ж намагаєтесь задовольняти свої бажання і свої потреби?

Баланс у житті можливий, якщо ви керуєте своїм сьогоденням і майбутнім, володієте своїм часом. Щоб розібратися, чи дійсно це так, є нескладна вправа - "Колесо балансу". Як її виконувати розповість під час майстер-класу у Гончаренко центрі психологиня Ганна Манзюк - у вівторок, 16-го березня (початок буде об 11.00).

Пані Ганна не тільки практикуюча психологиня, але й авторка курсу "Зухвалість бути собою", сертифікована спеціалістка в напрямку роботи з травмою П.Левіна, психології стресу та гендерних стосунків. Вона представляє також Українську асоціацію єкзистенціальної психології та психотерапії, і ми пишаємось, що вона знайшла час та можливість провести захід на базі центру.

Будь ласка, якщо хочете взяти участь, заповніть анкету: https://cutt.ly/QzxmK04 - і ми зателефонуємо вам у понеділок, 15-го березня та запросимо на захід. Кількість місць обмежена з огляду на карантин.

Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх). Всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop
Напишіть, будь ласка, Ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
У нас немає обмеження по віку для цього заходу - це лише для статистики
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy