Спонзорирај предизвик
Challenger е мобилна апликација која ги предизвикува своите корисници да возат велосипед и да пешачат. За овие активности, корисниците се наградени со директни награди или попусти во локалните продавници.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Дознај како функционира ChallengerАpp
Email за контакт *
Име на брендот *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy