Preregistrácia člena / členky Asociácie doktorandov Slovenska
Preregistračný formulár je určený na preregistráciu člena / členky Asociácie doktorandov Slovenska (ďalej iba "ADS") z minulého akademického roka, pokiaľ neprišlo k zmene statusu (pozície). V prípade ak ste boli zaregistrovaný ako doktorand / doktorandka, ale ste už ukončili štúdium, je potrebné sa registrovať pomocou iného registračného formulára - "Registrácia odborného asistenta/odbornej asistentky, vedecko-výskumného/výskumnej pracovníka/pracovníčky za člena Asociácie doktorandov Slovenska" alebo "Registrácia za člena Asociácie doktorandov Slovenska – fyzická osoba".
Rovnako, v prípade ak nastala akákoľvek iná zásadná zmena (univerzita, fakulta, ústav, miesto pracoviska, forma štúdia, a pod.), okrem ročníka, použite nový príslušný registračný formulár, ktorý sa nachádza na našej webovej stránke www.ads.sk .

Prosím, venujte pozornosť formuláru, aj pokynom uvedeným pod niektorými kolónkami. Formulár vyplňte čo najpresnejšie, urýchlite tým schvaľovací proces.
Po vyplnení a odoslaní Preregistračného formulára za člena ADS, Vám Správna rada zašle informatívny mail o schválení alebo neschválení Vašej preregistrácie. Schvaľovacím mailom sa stávate členom ADS.
Ďakujeme.

Email address *
Zaškrtnutím políčka žiadateľ/žiadateľka dobrovoľne pristupuje k stanovám ADS a zaväzuje sa ich dodržiavať. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms