Pútnicko-poznávací zájazd pre slobodných do San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo a Benátok s katRande.org
Pozývame Vás s našim projektom katRande.org zažiť úžasný požehnaný čas na pútnicko-poznávacom zájazde v San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo a Benátkach s celodenným kúpaním v mori na Benátskej riviére.
Prihlásiť sa môžeš vyplnením tohto formuláru. V prípade otázok nás kontaktuj na 0910 911 686 alebo emailom na office@katrande.org
Meno, priezvisko *
Your answer
Adresa trvalého bydliska *
Your answer
Vek *
Tel. číslo *
Your answer
Email *
Your answer
Cestovné poistenie *
Poznámka
Ak nám chceš niečo odkázať alebo máš nejaké požiadavky môžeš napísať sem.
Your answer
Súhlas s pravidlami a spracovaním osobných údajov *
Súhlas so spracovaním osobných údajovV zmysle zákonného nariadenie EÚ 2016/679 o ochrane osobných údajov (GDPR) a zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom registrácie na podujatie: letná púť katRande do Talianska.Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Súhlas je daný na dobu neurčitú je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.
Required
Kliknite na odoslať a my Vás budeme kontaktovať. Ak sa vám neozveme do 48 hodín je možné, že k nám vaša objednávka nebola doručená, v tom prípade nás kontaktujte na tel. č. 0910 911 686 :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service