Реєстрація на WikiGap у Харкові 1 березня
1 березня з 14:00 до 18:45 запрошуємо всіх охочих створювати та поліпшувати статті в українській Вікіпедії про видатних жінок. Захід відбудеться у бібліотеці Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова (вул. Маршала Бажанова, 17). Вхід вільний за умови попередньої реєстрації у цій формі. За оновленнями можна стежити на сторінці зустрічі у Facebook — https://www.facebook.com/events/782451738780694/.

Метою WikiGap є допомогти виправити гендерний дисбаланс у Вікіпедії. Статистика показує, що на жінок припадає лише приблизно одна сьома біографічна стаття в українській Вікіпедії — однак ми можемо покращити цю ситуацію.

До WikiGap можна також долучатися онлайн! Зустріч у Харкові відбудеться в рамках триденного онлайн-марафону WikiGap в Україні. Детальніше про WikiGap 2019 в Україні — http://wikigap.wikimedia.org.ua.

Окрім цього, 1 березня відбудуться аналогічні зустрічі у Києві та Львові.

Захід ініційовано Посольством Швеції в Україні в рамках міжнародної кампанії WikiGap і проводиться спільно з ГО «Вікімедіа Україна» та Фондом ООН у галузі народонаселення (United Nations Population Fund).

Email address *
Ваше ім'я та прізвище *
Your answer
Ваш контактний номер телефону
Щоб ми могли Вас попередити, якщо будуть якісь зміни
Your answer
Якщо Ви зареєстровані у Вікіпедії, вкажіть Ваше ім'я користувача
Якщо у Вас немає облікового запису, його можна буде створити під час заходу
Your answer
Чи зможете взяти з собою ноутбук чи планшет? *
Ми просимо учасників зустрічі взяти свій ноутбук чи планшет. Однак це не обов'язково: ми зможемо забезпечити ноутбуками тих учасників, які не мають можливості взяти свої.
Запитання чи зауваження
Якщо є щось, що Ви хотіли б дізнатися чи запитати, впишіть це тут, будь ласка
Your answer
Згода на обробку персональних даних *
Заповнюючи цю анкету, Ви, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», надаєте згоду на обробку Ваших персональних даних у картотеках/за допомогою інформаційно-телекомунікативної системи бази персональних даних Громадської організації «Вікімедіа Україна» з виключною метою сприяння проведенню WikiGap 2019. Ваші персональні дані не можуть бути використані з будь-якою іншою метою
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wikimedia Ukraine. Report Abuse - Terms of Service